Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a kutyafajta, amit...

Melyik az a kutyafajta, amit sosem tartanál, ingyen sem kéne? Több fajtát is írhattok

Figyelt kérdés

Én a huskyt és az összes durván logó szemhéjú, pofájú (pl angol véreb, nápolyi masztiff) fajtát mondanám. Csúnyának és egészségtelennek tartom a külsejüket.


A huskyt pedig őszintén mondva nem értem miért tartják :D egyetlen érvet sem tudok mellette felhozni. Makacs, szökős, hatalmas mozgásigényű, borzalmasan hullik a szőre és borzasztó a hangja is. Szép az tény, de ez számomra kevés.


2023. febr. 7. 21:43
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
38%
Térd alatti kutyát. Pedig nő vagyok.
2023. febr. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
100%

A sok pici ideggyenge közül egyik sem.


Francia bulldog, meg mindegyik, amelyiknek szerencsétlennek komoly egészségi problémákkal kell élnie a túltenyésztés miatt.


Nagytestű ÉS agresszióra hajlamos, vagy túl domináns természetű, m moszkvai őrkutya, farkaskutya, rottweiler, stb. - ezeket egyébként szeretem, mert rokonságban van (és a barátoméknál is), de magamnak nem kellene.


Nagyjából ennyi.

2023. febr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
97%
Tacskót és beagle-t sem mert azok is olyan nyakasak.
2023. febr. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
83%

50-es: volt kutyám, van kutyám és elég sok fajtát felsoroltam, amit elfogdnék, plusz még olyanokat is, amiket feltételekkel.


"semelyik fajtát nem szeretnéd / nem lennél hajlandó normálisan tartani" - sajnos úgy látom a szövegértéseddel van a gond, vagy nem érted mit jelent, hogy nem HAJLANDÓ valaki valamit csinálni, úgyhogy én itt befejezem veled a vitát. :-)

2023. febr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
18%

#54 A vita már rég be volt fejezve, nehogy azt hidd, hogy most valami erkölcsi magaslaton vagy.


Amúgy nemcsak neked, hanem mindenkinek: magyar embernek magyar kutyát.

2023. febr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 Maya-baba ***** válasza:
66%
#49 A szövegértés nem az erősséged 49-eske. Ha kertes házam lenne, akkor tartanék golden, vagy labradort. A vakvezető és a segítő kutyák túlnyomó része ezekből a fajtákból kerül ki. Hol írtam azt, hogy lakásban tartanám. Neked meg -1-es okostojás!
2023. márc. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!