Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a kutyafajta, amit...

Melyik az a kutyafajta, amit sosem tartanál, ingyen sem kéne? Több fajtát is írhattok

Figyelt kérdés

Én a huskyt és az összes durván logó szemhéjú, pofájú (pl angol véreb, nápolyi masztiff) fajtát mondanám. Csúnyának és egészségtelennek tartom a külsejüket.


A huskyt pedig őszintén mondva nem értem miért tartják :D egyetlen érvet sem tudok mellette felhozni. Makacs, szökős, hatalmas mozgásigényű, borzalmasan hullik a szőre és borzasztó a hangja is. Szép az tény, de ez számomra kevés.


2023. febr. 7. 21:43
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
96%
Pitbull
2023. febr. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
100%
Huskyt, mióta láttam tiktok videókat, milyen hangokat adnak ki :DDDDD
2023. febr. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
100%

Csak kistestű kutyát tartanék, az is van, de azon belül se bármelyiket, pl. nyomott orrút vagy szőrhullatót nem.


A nagyokat azért nem szeretem, mert bundaszaguk van, tiszta szőr leszek, ha hozzámdörgölőznek, felborítanak, így 50 kg-s lányként nem nekem valóak méretben. És nem váltanak ki belőlem olyan érzést, hogy “de édes, úgy megszeretgetném” :D

2023. febr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
80%

Nyomott orrú kutyák: nem szépek, és sajnálom őket


Mudi, pumi, puli: rohadt idegesítőek az állandó ugatással.


Labrador: bamba pofájú, bamba testalkatú, főleg ha még el is van húzva.


Beagle: még okos beaglet nem láttam.


Border collie: túl sok, és hozza nem értő gazdánál meg túl idióta marad a kutya.


Vizsla: szinten túl sok, és folyton tapad az emberre amit utálok.


Boston terrier: állandóan finganak


Bármilyen kis termetű terrier: idegbetegek ha nem megfelelő gazdánál vannak, folyton ugatnak.

2023. febr. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim válasza:
95%
Bernáthegyi kutya
2023. febr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
79%
Nincs egy ilyen se. Nem vagyok fajta-náci, mindegyik kutyát szeretem. Ha makacs, ha simulékony, ha lusta, ha nagy mozgásigényű, ha óriási, ha apró, ha rövid a szőre, ha hosszú, ha nyomott orrú, ha ráncos, akkor is. Egyikre sem mondanám azt, hogy nem kellene ingyen se.
2023. febr. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim válasza:
100%
Német vadászterrier. .
2023. febr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
100%

Husky és hasonló nagy mozgásigényű kutyák - nálam melege lenne a szánhúzóknak, és nem tudom lefárasztani őket


Csivava, francia bulldog, mopsz, hasonló kisebb bull-kutyák, meztelenkutyák - egyszerűen nem tetszenek, nem szeretem ezeket a fajtákat. Ismerősöknek van, őket megsimizem meg elvagyok velük látogatás alatt (ergo nem utálom őket), de nem szívesen élnék együtt velük.

2023. febr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
94%
Tulajdonképpen sok ilyen van. A huskyhoz nekem sem lenne türelmem, a nagy mozgásigényű, ultrapörgős fajtákhoz pedig energiám. A nagytestűek sem nekem valóak, mert pici vagyok és gyengécske, elegendő helyet sem tudnék nekik biztosítani, és nem tudnám őket az ölembe venni. Nagy bundájúakat az egyre melegebb és elviselhetetlenebb klíma miatt nem tartanék, szerintem az állatkínzás. Cserébe szívesen elfogadnám az összes kétfalatnyi, bozontos apróságot, amiket az előttem válaszolók elutasítanának. :)
2023. febr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
92%

Én valamiért a hangja ellenére is tartanék huskyt, imádom, hogy ilyen vokális :D de én nagyon husky szerelmes vagyok.

Amit semmiképp, az a yorki és egyéb ölebek, a francia bulldog (szomszédba van 4 iszonyú félelem agresszív mind és nem tudja a gazdi kezelni), akita, egyszer volt vele dolgom olyan mocskosul makacs hogy borzalom.


Amit még nagyon szerettem, az a kopó, volt egy erdélyi kopó keverékem, álomkutya volt, nagyon okos és hűséges. Tacskóval is jó tapasztalatom volt, de nem törpe volt.

2023. febr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!