Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a kutyafajta, amit...

Melyik az a kutyafajta, amit sosem tartanál, ingyen sem kéne? Több fajtát is írhattok

Figyelt kérdés

Én a huskyt és az összes durván logó szemhéjú, pofájú (pl angol véreb, nápolyi masztiff) fajtát mondanám. Csúnyának és egészségtelennek tartom a külsejüket.


A huskyt pedig őszintén mondva nem értem miért tartják :D egyetlen érvet sem tudok mellette felhozni. Makacs, szökős, hatalmas mozgásigényű, borzalmasan hullik a szőre és borzasztó a hangja is. Szép az tény, de ez számomra kevés.


2023. febr. 7. 21:43
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
98%
Mopsz, csivava, uszkár, csupasz kutya, agár, bulldogok
2023. febr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
81%
Pitbull amstaff.....kiszámíthatatlan fajták.
2023. febr. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
70%

Hàt nekem egyedül az a semmirevalò kis cirkàlòkutyàk…

Na azok teljesen haszontalannak tartom..egyszerû díszek/kiegèszítôk csak…

Az összes többit szeretem

2023. febr. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
68%
Shitbullt semmiképp.
2023. febr. 8. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 Woody2 ***** válasza:
88%
Semmilyen terrierféle nem jöhet szóba. Az uszkárokat, csivavát, törpetacskót sem kedvelem. Kuvaszt sem tartanék. Meg még biztos van pár fajta...
2023. febr. 8. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
79%
Pumi, Puli. Mindkettő van a szomszédaimban, megkeserítik az életünket a folyamatos szűnni nem akaró, fülsértően csipogó hangú ugatással. Egész nap be nem áll a pofájuk, még az udvarba berepülő legyet is ugatják, idegbeteg dögök. Ráadásul rondák, rossz rájuk nézni.
2023. febr. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
62%
Semmiféle szobakutyát, csakis kintit. Fajtatiszta se kell, jó nekem a korcs.
2023. febr. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
69%

Husky-nem tudnam lemozgatni es nyaron melege van


Fr bulldog,mopsz: csunya,aranytalan,eletkeptelen forma,nem kepes futni velem,idegesuto az allando rofoges


Agar: csunya forma,fegyelmezetlen,ijedos,sokat eszik es sovanynak latszik mellette,gyenge,nem birja a fajdalmat(villamoson ralepnelk a labara es odaharap,mert faj),hisztis


Foxterrier (foxi) : minden nap futni kell vele ES jatszatni mas kutyakkal es kotekszik


Puli,komondir,snauzer: gusztustalan a hosszu szoruk,mindig apolarlan hatast keltenek


Farkaskutya: rossz genetika,nem tud jarni velem futni /kocogni

Csunya formaju


Kismeretu szobakutyak: csunyak,gyengek,nem vedenek meg a megelhetesi bunozok zaklatasaitol,keregeteseitol,nem lehet veluk futni,nem lehet oket konnyen tanitani,mert le kell hajolni hozzsajuk,eltorik,ha rafekszem

Vinni kell kozmetikushoz dragan,ugyis csunyak maradnak

2023. febr. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 NTBS ***** válasza:
87%
Szobakutyák és pitbull.
2023. febr. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
95%
Nem ismerek sok fajtát, így biztos van még, de amit tudok, hogy kizárt az a francia bulldog es a csivava.
2023. febr. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!