Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha felrúgtam egy póráz nélkül...

Ha felrúgtam egy póráz nélkül a kutyáimra támadó kutyát, annak lehet valami következménye?

Figyelt kérdés
2023. márc. 21. 11:51
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Valami idős nővel volt, puli keverék szerűség. Enyémek pórázon voltak.
2023. márc. 21. 14:37
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Neked ebből nem lehet bajod, még te jelenthetnéd fel, hogy nem volt pórázon a kutyája (ha a te kutyáid nem sérültek, többet nem is vizsgálnának). Amúgy én már jelentettem hasonló problémát, de semmi nem történt. Még a leghatékonyabb eredményt akkor sikerült elérni, amikor a lépcsőházunkban élő neveletlen kutyát jelentette több lakó is a gondnoknak, mert ő rászáll a problémás gazdikra, azóta azt a kutyát nem láttam póráz nélkül a folyosón sem, nevelni azóta sem nagyon nevelik, de legalább pórázon van.
2023. márc. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Mivel közterületen kötelező a póráz használata még akkor is,ha az állat a gazdája szerint behívható és barátságos.A szájkosár pedig egyéni döntés,hogy használja e az ember vagy sem.Én láttam már olyan kutyát aki úgy sétált és gondolom okkal sétáltatják úgy a gazdája.Mivel a saját kutyádat védted a másik nem helyesen sétáltatott kutyával szemben ezért semmi bajod se lesz belőle.
2023. márc. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyik szomszédomék azért sétáltatják szájkosárban a kutyájukat, mert nem tudták leszoktatni arról, hogy felegyen dolgokat. 5 évesen mentett kutya, nagyon rögzült benne ez a szokás, és nem akarják, hogy elpusztuljon azért, mert olyat eszik fel séta közben, ami a halálát okozza, egyébként nem agresszív kutya. Eleinte én is használtam így a szájkosarat, az én kutyám szerencsére tiltható volt, az ő kutyájukon tréner sem tudott változtatni, sokat próbálkoztak.
2023. márc. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi következménye
2023. márc. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
17%
Nem érdekel a kedvenc könyved zsiráf, aztán a kutyádnak nehogy tériszonya legyen mert a nyakadba hordod...
2023. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
95%
26-os személyében megjött az érvelni képtelen, személyeskedő idióta :D
2023. márc. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
27-re is szájkosár kéne! Jobb lenne mindenkinek!
2023. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!