Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bevásárlóközpontokba beenged...

A bevásárlóközpontokba beengednek kutyát? SOS (lent)

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy van egy bolognese kiskutyám,4hónapos,de amúgyis pici marad. Anyuval megyünk a westendbe vásárolni,sajnos nem tudom senkire hagyni,mert a nagyim meghalt,a nagypapám meg .. hát rá nem hagyhatom mert már 84éves és amúgy sem vállalná el mert nem szereti a kiskutyámat. Szóval magammal vinném egy kutyustáskában a westendbe amíg vásárolunk. Nem ülnénk be sehova csak a ruhaüzletekbe mennénk. Szerintetek beengedik?
2010. okt. 27. 20:02
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
kizárt...
2010. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:

Sztem be:)

Egy kutyazáskában senkit nem zavar, én is vittem már yorkit így plázába :)

Am ha van kedved rám is bízhatod, jó ellenne a kis yorkimmal :)))

2010. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. A Fressnapf-ba vihetsz kutyust, na de ez kutyaáruház.
2010. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Ki is van írva a bejáratnál, hogy tilos.
2010. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Soha nem láttam még ott kutyát, de amúgyis úgy rémlik, az ajtóban ki van téve egy áthúzott kutya piktogramm. Ausztriában például élelmiszerbolt kivételével bárhova beviheted, de nálunk nem hiszem.
2010. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
hajaj..:( nem tudom hova tudnám addig rakni amíg vásárolok. Nincs valami kutyusmegőrző?:D
2010. okt. 27. 20:08
 7/40 anonim ***** válasza:
Én bevittem a yorkim táskába, és találkoztam egy őrrel és nem szólt hanem megsimizte :)
2010. okt. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Máskor ha mész valahova, hova teszed?
2010. okt. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
szia! Én már mentem otp-be beagle kutyussal, igaz, a hátizsákomban volt. A biztonsági őr mosolygott, amikor meglátta...
2010. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
hagyd otthon azt a szerencsétlent, nem játékbaba, hogy hurcolgasd egy táskában...
2010. okt. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!