Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bevásárlóközpontokba beenged...

A bevásárlóközpontokba beengednek kutyát? SOS (lent)

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy van egy bolognese kiskutyám,4hónapos,de amúgyis pici marad. Anyuval megyünk a westendbe vásárolni,sajnos nem tudom senkire hagyni,mert a nagyim meghalt,a nagypapám meg .. hát rá nem hagyhatom mert már 84éves és amúgy sem vállalná el mert nem szereti a kiskutyámat. Szóval magammal vinném egy kutyustáskában a westendbe amíg vásárolunk. Nem ülnénk be sehova csak a ruhaüzletekbe mennénk. Szerintetek beengedik?
2010. okt. 27. 20:02
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
70%
Szőrme kabátot is adj rá, nehogy agyvérzést kapjon a sok plázacicától. Vagy már otthon megszokta?
2010. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
ha nem ugat,harap,rágcsál,karmol,morog,vicsorit,nem ad ki hangot, és barátságos és jól türi a táskát akkor abban valószinű be viheted... azzal h mi van kint a táblán pl:kutyát nem lehet behozzni azal ne törödj max unottan ki küld a biztonsági őr...nekem vt h még meg is simogatták a picurit:)(pedig kutyát nem is lehetet be vinni) de mekibe stbbe Ne viDD!
2010. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
50%

Mondom hogyha van kevded és közel laksz, én vigyázok rá :)

Nekem yorkim van :)

2010. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
63%
Biztonsági őr-függő, lehet hogy valamelyik boltba akár lábon is beviheted, valahová még táskából kibújó fél füllel sem, az is lehet, hogy már egy kinti őr megállít, hogy a Westend területét is hagyd el. Ekkor viszont mit tudnál csinálni? Bemész másik bejáraton, hátha nem találkozol vele megint? Szóval rizikós.
2010. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

Élelmiszer árúház mint Lidl,Penny,Spar

TILOS BEVINNI!!

2010. okt. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

22.33VOK

Praktiker, Baumax meg Ikea meg ilyenek ahol nincs kaja oda be lehet vinni de hogy a westendbe...hát az árúházba biztos de hogy külön-külön a boltokba...Nemtom.

lehet...

amúgy szeritem nyugottan hagyd otthon, enyémnk se lett s semmi baja....

2010. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajna én itthon találkoztam olyannal, h vakvezető kutyát nem engedtek be bevásárló központba a biztonsági őrök. .... Westend...


Ez van..

2010. okt. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
57%
a vak remélem felvilágolta a marháját, mert vakvezetőt még élelmiszerboltba is be lehet vinni ;)
2010. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

hát úgy látom,hogy ez szerencse,és őr függő:D

Ha rendes az őr és szerencséd van megúszod.

ha genya és épp szar napod van akkor gáz..:D

2010. okt. 27. 20:45
 30/40 anonim ***** válasza:
34%

Úristen, te normális vagy????


kitalálom: divatból van kiskutyád.

már bocs de egy 4 hónapos kutyát mértne hagyhatnál otthon? pár órára?

az egy KUTYA! nem egy kisgyerek. nem kell mindenhova elhurcolni...


nem szabad ide följárnom mert csak fölhúzzák az agyamat -.-' ilyen értelmi szinten.


de amúgy nem hiszem hogy beengedik.

2010. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!