Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bevásárlóközpontokba beenged...

A bevásárlóközpontokba beengednek kutyát? SOS (lent)

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy van egy bolognese kiskutyám,4hónapos,de amúgyis pici marad. Anyuval megyünk a westendbe vásárolni,sajnos nem tudom senkire hagyni,mert a nagyim meghalt,a nagypapám meg .. hát rá nem hagyhatom mert már 84éves és amúgy sem vállalná el mert nem szereti a kiskutyámat. Szóval magammal vinném egy kutyustáskában a westendbe amíg vásárolunk. Nem ülnénk be sehova csak a ruhaüzletekbe mennénk. Szerintetek beengedik?
2010. okt. 27. 20:02
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
20:12 te is szörnyen okos vagy..egy 4hónapos kutyát hogy hagyjak itthon?
2010. okt. 27. 20:13
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt a pár órát egyedül is kihúzza otthon.
2010. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
79%

Én soha életemben nem vittem magammal a kiskutyákat, még 1-2 hónaposan se.

Szép is lett volna 8 darab kiskutyával járkálni :D

2010. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
no para, beviheted, én is bolognesevel mentem be a Westendbe a bizonságiőr meg mosolygott :) és nem szólt
2010. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
inkább viszem magammal,de itthon nem szeretném hagyni.
2010. okt. 27. 20:15
 16/40 anonim ***** válasza:

Mikor iskolába jársz, akkor kivel van a kutya?

Nekem is 5 hónapos kutyám van, és igenis szokott otthon maradni egyedül, és ez szerintem normális. Egyszerűen képtelenség, hogy mindig mindenki hozzá alkalmazkodjon, ettől függetlenül imádjuk, de dolgozunk, tanulunk.

2010. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

úgy ahogy egy 3 hónapost vagy egy 8 évest....

nem kell mellé 24 órás szolgálat, valószínűleg úgyis csak alszik majd, tedd ki az előszobába és kész...nem értem miért nem lehetne otthon hagyni, táskába gyömöszölés helyett??????????????????????? utálom az ilyen lökött plázacicus gazdikat, akiknek csak divatos kellék egy kutya


amúgy meg pont az ilyen össze-vissza hurcibált, táskába nyomorított ebekből lesznek az idegbeteg kutyák...legalább engeded neki, hogy más kutyákkal összeorroljon az utcán vagy játsszon vagy felkapod, ha 100 méteren belül van másik kutya?

2010. okt. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
nem értem miért cseszegetitek, talán féltékenyek vagytok rá vagy mi? azt csinál amit Ő akar,ha beakarja vinni akkor beviszi, Ő legalább kérdezett
2010. okt. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
29%

Istenem, egy ilyennek milyen kutya???????????

Mégis hány napos bevásárló túrát tervezel? Nem hiszem, hogy egy egy 4 hónapos kutya öngyilkos lenne, ha 4-5 óráig nem látná az ő "gondoskodó" gazdiját.

Szted mennyivel jobb neki egy kis táskába benyomorítva, ahol örülhet, ha levegőt kap, mint otthon, megszokott környezetben? És ha suliba mész, oda is viszed magaddal?

2010. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Nem hal bele, ha otthon hagyod. Szerintem is többet ártasz az állandó hurcibálással. Ha most non-stop a nyakadon van, akkor később le se tudod tenni és hisztis kutya lesz belőle.
2010. okt. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!