Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyára költsem vagy magamra?...

Kutyára költsem vagy magamra? Te mit tennél?

Figyelt kérdés
beleszerelmesedtem egy bizonyos fajtába:Ddiákmelózok..a kutya 80.000 ft a tenyésztőnél.annyi egy havi fizum(magántanuló vagyok, így majdnem minden nap megyek dolgozni) most azon gondolkodok, hogy magamra költsem(elég nagy igényeim vannak:S) vagy megvegyem belőle a kutyát és az én dolgaim ráérnek? ti melyiket csinálnátok?:D
2010. okt. 28. 20:04
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
0%
Ritka undorító kutya a stafford.
2010. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:
tudom , hogy vannak menhelyi staffok. csak az a helyzet , hogy ezt a fajtát nem mindegy honnan , kitől és mennyiért veszed..mert ugye szaporított kutyákkal lehet bekerülni a hírekbe..nekem stabil idegrendszerű staffi kell. aztmeg csak tenyésztőnél találok..bármilyen más fajtát kihoznék menhelyről ezt az egyet kivéve.
2010. okt. 28. 20:16
 13/60 A kérdező kommentje:
ugyanmár...egyik kutya sem undorító..a legcsunyább keverékbe is van valami szép. a staffira meg mindent lehet mondani csak aztnem , hogy undorító. gyönyörű fajta
2010. okt. 28. 20:17
 14/60 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nagyon rossz helyen néztél staffot. Ilyen kutyát lehet már 20 ezer forintért is venni (nem keverék, ismerem a fajtát). Ajánlom a www.e-dog.hu oldalt! Ott megtalálhatod a magadét. :)

Nekem egy németjuhász-stafford keverékem volt (most fajtatiszta németjuhászt nevelgetek), nagyon kemény kutya volt, de őt utcáról hoztam haza. :)

2010. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 A kérdező kommentje:
20.000 ft-ért csak szaporítóktól lehet venni kutyákat. nekem nemkell olyan kutya ami gyenge idegrendszerrel rendelkezik , és kiszámíthatatlan. expressz is televan hirdetésekkel..ilyen helyről nem veszek. csak TENYÉSZTŐ jöhet szóba.
2010. okt. 28. 20:20
 16/60 anonim ***** válasza:

A válasz írója 60%-ab hasznos válaszokat ad

a válasz megírásána időpontja ma 20:15

nincs olyan hogy egy kutya undorító

nézz rá erre a stafford kutyusra

ha erre azt mondod hogy undorító akkor komoly bajok vannak a fejedben javaslom hogy menjel egy kivizsgálásra:)

[link]

2010. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
19%
Miből gondolod, hogy a drágább jobb? :) Hülye egy hozzáállás, de a te pénzed, a te dolgod.
2010. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom mennyire vagy tisztában az oltásokkal, és a kutyaiskola árával, de akkor ne csak a kutya megvételével számolj. Elég sokszor kell vinni egy kölyköt oltásra és féregtelenítésre(a minőségi tápokról nem is beszélek), aztán mikor elkezd növekedni nem árt ha iskolába járatod. Ez nem csak a staffnak célszerű, hanem bármelyik fajta kutyának.
2010. okt. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:
tudodmiből gondolom , hogy a MINŐSÉGI TENYÉSZTŐTÖL vett kutyus a jobb? onnét , hogy a szaporító undorító módon gyártja a kutyáit. van neki egy stafford szukája..agyon elleti, kizsigereli teljesen az anyakutyát. egy évben lehoz tőle 2 almot. nem szűri a kutyákat..ergo nagy a valószínűsége , hogy betegek lesznek az utódok..aztán megveszem tőle 20.000 ért de ráköltök 200at. vagy ideggyenge lesz a kutya és rámtámad.:) olcsó húsnak híg a leve..tudod ugye.......:)
2010. okt. 28. 20:29
 20/60 A kérdező kommentje:

ne magyarázz már nekem a kutya tartásról..pont te ne magyarázz nekem aki megvenne egy kutyát szaporítótol..képzeld a meglévő kutyám rendszeresen kapja az oltásait, nem akármilyen tápot és nem akármilyen konzervet eszik( Acana). eljárok vele naponta 4 x sétálni. bandázik a többi kutyával. kell ennél nagyobb boldogság neki? valamit rosszul csinálok? nemhiszem...szoval kösz , ne válaszolj inkább.



többieknek nagyonszépen köszönöm a válaszokat !:)

2010. okt. 28. 20:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!