Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyára költsem vagy magamra?...

Kutyára költsem vagy magamra? Te mit tennél?

Figyelt kérdés
beleszerelmesedtem egy bizonyos fajtába:Ddiákmelózok..a kutya 80.000 ft a tenyésztőnél.annyi egy havi fizum(magántanuló vagyok, így majdnem minden nap megyek dolgozni) most azon gondolkodok, hogy magamra költsem(elég nagy igényeim vannak:S) vagy megvegyem belőle a kutyát és az én dolgaim ráérnek? ti melyiket csinálnátok?:D
2010. okt. 28. 20:04
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
0%

"inkább megveszem a kutyát , minthogy magamra költsem"

elég ostoba vagy te, már bocs

2010. okt. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 A kérdező kommentje:
ja és nemkell úgy írnod kedves "szaporító ajánló " mintha más válaszoló írta volna :Dgyökééééééééééér
2010. okt. 28. 20:54
 33/60 anonim ***** válasza:

"hehehehehehehe:Da szaporító nem oltja be a kutyáit legtöbb esetben ;) ad nekik max féreghajtót és ennyi."


vicces

kell róla papírnak lennie, szerintem épeszű nem vesz meg olyan kutyát, aminek nincsenek meg az oltásai, mivel fajtatiszta kutyák elég gyorsan megdöglenek ezek az oltások nélkül

2010. okt. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:

"ja és nemkell úgy írnod kedves "szaporító ajánló " mintha más válaszoló írta volna "


talán úgy gondolod, hogy más nevében írok?

20:52-től én írok eddig

2010. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
Én magamra költeném, főleg, hogy ha már lenne egy kutyám. A másik kutya ráér akkor, ha már van tartalékom vagy nagyobb fizetésem van.
2010. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 A kérdező kommentje:

neked kár volt megszületni komolyan...bizonygatod az igazad aztán sehol semmi. még mindig úgygondolod , hogy az olcsó kutya a jobb? amiről aztse tudod miféle? a tenyésztőnél meglehet tudni a kutya felmenőit..az őseit. papírok vannak róla..aha ja:D [link]



OLVASD VÉGIG!!!!! és utána mondd , hogy igazad van

2010. okt. 28. 21:02
 37/60 anonim ***** válasza:

nos neked gőzöd sincs a dolgokról, én nem akartam rosszat elhiheted

a kérdésed az volt, hogy én mit tennék

én korrektül leírtam a véleményem, és hogy mit javaslok

neked ez nem tetszik és te még fel is vagy háborodva ezen :O

2010. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:

olvastam

és nem értek egyet a cikk íróval bizonyos szinten

2010. okt. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:

Te azt hiszed, hogy én írogatok más nevében? :D Nagyon sok eszed van! :D

Láthatod, hogy nem csak én állítom hogy te nagyon nagyon lököttke vagy! :) De tudod mit, ha azt hiszed, hogy én írogatok más néven, akkor hidd. :)

2010. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
20.59-es! Velem kever a sokeszű! :D Azt hiszi, hogy én írogatok más néven! :) Nem hiszi el, hogy igazam van... De nem is kell. :)
2010. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!