Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtamentőknél tényleg ilyen...

Fajtamentőknél tényleg ilyen drága egy kutya?

Figyelt kérdés

kikell fizetni az orvosi költségeket, sokszor megkell látogatni az állatot, és kutyaiskolába kell vinni

8-9 hónapos kutyáról van szó

utánaszámoltam, hogy benzinnel, kiképzéssel mennyibe kerülne ez nekem, nem vagyok jó matekos de 100ezer fölött lenne az biztos, ennyiért meg már díjnyertes szülőktől kapok kölyköt, nem pedig olyat, ami szaporított, és más kidobta, illetve 8 hónapig rosszul nevelte

kinek éri meg ez? mert szerintem mindenki csak ráfizet, az tuti


2010. nov. 2. 18:16
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
15ezer forintért is meglehet ugyanilyen adottságú kutyát kapni, 8 hetesen
2010. nov. 5. 15:02
 22/22 panettone ***** válasza:

"én megmenteni akarom az állatot, nem megvenni"


Megmenteni? Azzal hogy örökbefogadod? Cseppet fogalom zavarban szenvedsz! Majd ha hazaviszed az első utadba került kutyát, kivizsgáltatod beoltatod chipezed hirdeted hátha keresik aztán ha nem akkor ivartalaníttatöd és ingyen házhoz viszed ( ja és örülj ha nem derül ki hogy beteg és kivizsgáltatod és kezeled az örökbeadás előtt) akkor megmentettél egyet! Amúgy csak örökbefogadtál ami a dolog legkönnyebb része! Az pedig hogy egy fiatal egészséges kutyáért esetleg mernek adományt kérni, tudod mit rendben is találom- bár mi nem kérünk ilyen esetben sem, de qrva kmény feltételeket szabunk és nagyon megnézzük kinek adjuk.

Ha Te olyan nagyon megmenteni akarnád fel sem merülne benned a gondolat hogy ingyen akarod mert tudnád hogy az állatvédő/fajta mentő munkája nem korlátozódik egyetlen kutya -esetünkben a Te menteni/örökbefogadni kívánt kutyádra....ők valószínúleg vele együtt még sok kutyáról gondoskodnak és az hogy ez az egy esetleg nem került pénzbe nem jelenti azt hogy a többi sem.

Nagyon remélem hogy az az egy is jó helyre került Te pedig ments meg inkább egy másikat, de tedd azt becsülettel és akkor talán megérted azt amit most írtam.

2011. ápr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!