Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent számodra az, hogy...

Mit jelent számodra az, hogy van kutyád?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 17:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%

Az életem a legjobb barátom és társab :)

Mindig számíthatok rá a legnagyobb bajban is ^^

2010. nov. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

ha hazajövök suliból ő örömmel vár rám :)

mikor reggel megyek kicsit szomorú:(

de nekemis a legjobb barátom :) olyan kis cuki

ha rossz kedvem van mindig felvidít a bohóckodásával :D

mindig jó vele játszani :)

8hónapos németjuhászkutya, kan :)

2010. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
55%
Nekünk olyanok, mintha a saját gyerekeink lennének.
2010. nov. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
8%

bossúságot (szétszed mindent), dühöt(a kedvenc cipőm/ruhám/bármim, egy csomó pénz kidobását(kutyakaja, oltás, chip, allergiagyógyszer, kajástál, kutyaház), egy csomó extra munkát(szarszedés, fürdetés, sétáltatás, kikapart lyukak betömése), álmatlan éjszakákat (hangos ugatás, ajtó kapargatása).

Ilyesmi.

2010. nov. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a barátot, társat jelenti. Egy olyan lényt, aki feltétel nélül szeret és én is megpróbáéom ezt visszaadni neki.
2010. nov. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%

negyedik válaszoló? ugye ezt nem mondod komolyan...

pénzkidobás? komolyan megfájdult a szívem..

a kutya az ember legjobb barátja és ha valóban ezt gondolod amit leírtál...ez siralmas.


Nekem is van kutyám, és ő a legjobb barátom.

2010. nov. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Számomra azt jelenti, hogy van egy hűséges társam, barátom. Nem veszekszik velem, meghallgat, ha magányos vagyok hozzám bújik. Cserébe megadok neki mindent, gondoskodok róla élete végéig. Én nem vettem a kutyámat, hanem örökbe fogadtam :) Kidobott kutya volt. Most van családja.
2010. nov. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%
Hogy régen epiláltam x)
2010. nov. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%
kedves 4. válaszoló ha ennyi bajod van a kutyusoddal akkor minek neked kutya ezt nem értem? nekem van kutyám és én nagyon szeretem gondozni meg szeretek játszani vele. az ilyen ember meg sem érdemli a kutyát -.-'
2010. nov. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Számomra is a kutya olyan mint 1 testvér család tag vagy 1 öröké hűséges barát akire mindig számithatsz ha sirsz vagy szomorú magányos vagy ő felvidit nem leszel többé rossz kedvü. Ha valaki kiskorában sir mert az udvarukon elesik biciklivel valamivel kiskorában van kutyája az megmenti megvédi megnyalja egymásra számithatnak és elválaszhatatlanok
2010. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!