Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jogos volt? Nagyon bánt.

Jogos volt? Nagyon bánt.

Figyelt kérdés
Nemrég voltam az erdőben airsoftozni mivel szoktam járni gyakorolni.És egyszer csak hallom hogy valamilyen állat futva jön felém.Elősször nemtudtam normálisan kivenni hogy miaz de aztán láttam h egy fekete nagy dobberman.Vicsorgott rám énmeg mivel nagyon meg voltam rémülve rálőttem airsoftal.Aztán megfordultam és elfutottam ahogy csak a lábaim birták.De még mikor futottam hallottam a kutya nyüszitését.De ha meg nemlőttem volna rá akkor meg szerintem szét tépett volna.Nemtudtam mitcsinálni.Jogos volt szerintetek?
2010. dec. 6. 15:46
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
de rossz vagy!! én meg itt veszekszem a néppel! :D
2010. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Jó voltál!!De én is???DD
2010. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Én a másik oldaláról közelíteném meg a dolgot. Kutyát szigorúan tilos póráz nélkül közterületen, szabadon sétáltatni-, az erdő is közterület, mégha kevés az esélye annak, hogy valakivel találkozzanak. Ezt törvény írja elő, és ha a kérdező egyedül volt, így bizonyíték nélkül, jogos önvédelem volt. Persze a kutyát sajnálom, a baj a gazdájával van-, ha egyáltalán volt gazdája.*
2010. dec. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

21:30-as!


Akkor ezek szerint én nem vagyok egy félős ember, ugyanis én sosem hordok magamnál semmit... Bár autóban nem sok meglepetés ér, de ha éppen sötétben sétálásra kerül a sor, akkor sem.

Egy fegyverem van, és az a kutyám, nem hiszem, hogy félnem kéne mellette.

Mellesleg, ha kicsit jobban értenél a kutyákhoz, akkor ezt az irtózatos hülyeséget le sem írtad volna. Már csak azért sem, mert láthattad, hogy mi volt rá a válaszom. Az voltam, akinek válaszoltál....

2010. dec. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
tegnap 22:55---Ha nem értetted mit takart az a válasz ,akkor lécci mégegyszer elolvasni!Arról,hogy a kérdező egy hintáslegény akinek ha nincs kalandja akkor kitalál egyet,amivel elszórakoztatja azt aki vevő a kamu dumájára!Ti meg olyan halálosan komolyan veszitek,pedig egy szava sem igaz!Érzéketek a humorhoz=O
2010. dec. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 zsuzsabazsa ***** válasza:
Amennyiben nincs téma, még ha hülyeség is akkor nincs mire válaszolni. Ez így a jó. Felmérésnek sem rossz. Az egyik válaszra pedig, lakott területen kívül és ez az erdő póráz nélkül is lehet sétáltatni kivéve ahol ez tábla tiltja pl.vadvédelmi körzet. Vagy ha úgy írják elő akkor kolonccal.
2010. dec. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Van humorérzékem, de ezt nem találom viccesnek. Olyannal hencegni, hogy airsoftal belelő egy állatba elég gáz... Már csak az ő szempontjából is. Ugyanis ha egyszer valóban ilyennel találná szembe magát, akkor lehet, hogy nagyon de nagyon beszarna...
2010. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Miért?És aki levágta a sárkány mind a hét fejét és olyan vörös lett az egész ország mint Devecser és Kolontár együtt??Azt is volt aki elhitte!!Igaz hogy mig kicsi voltam addig én is!!Mostmár kevésbé és mivel rájöttem hogy nem minden mese igaz,azóta az ilyen hantát is fönntartásokkal fogadom.Azt azonban látom hogy van itt olyan aki elhitte a T.Kérkedő Kérdezőnek!!!
2010. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 zsuzsabazsa ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak! Nem az a fontos, hogy mit hiszünk vagy mit nem, az a lényeg, hogy kommunikáljunk egymással. tudod vannak olyan profi kutyások is akik feltesznek egy barom kérdést és csak arra kíváncsiak, hogy milyen válaszok érkeznek. Jó magam nagyon sokat röhögök némely válaszon mert humoros, holott a kynologiához semmi köze nincs a válaszoknak. Ami lényeg, nagyon jól pörög az oldal.
2010. dec. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

T.zsuzsabazsa !!Szeretettel és tisztelettel üdvözöllek a Mosolygós Arcuak közt!Aki meg kummancs az vessen magára!

Sajnos van aki azért tesz föl barom kérdést hogy a kiakadó válaszolókat kétkézzel lepontozzon és teli pofával leugasson.Mert Ő olyan tahó!!!

Legyen szép a napod és gratula hogy vállalod a neved! Megpróbáltam és is,de három nap alatt 22% lett a pontom és a válaszában senki nem a kérdést minősitette ,hanem a százalékomat és annak következményeként és abból következően alacsonynak tartott szellemi szinvonalamat!!

2010. dec. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!