Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jogos volt? Nagyon bánt.

Jogos volt? Nagyon bánt.

Figyelt kérdés
Nemrég voltam az erdőben airsoftozni mivel szoktam járni gyakorolni.És egyszer csak hallom hogy valamilyen állat futva jön felém.Elősször nemtudtam normálisan kivenni hogy miaz de aztán láttam h egy fekete nagy dobberman.Vicsorgott rám énmeg mivel nagyon meg voltam rémülve rálőttem airsoftal.Aztán megfordultam és elfutottam ahogy csak a lábaim birták.De még mikor futottam hallottam a kutya nyüszitését.De ha meg nemlőttem volna rá akkor meg szerintem szét tépett volna.Nemtudtam mitcsinálni.Jogos volt szerintetek?
2010. dec. 6. 15:46
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
88%

Attól, hogy ugatott és vicsorgott nem biztos, hogy támadni akart. Lehet csak a gazdájának jelzett, hogy "idegen" van itt.

Egyébként megértelek, hogy reflexszerűen így cselekedtél, valószínűleg sokan mások a helyedben ugyan így cselekedtek volna. Habár lehetett volna más, barátságos módhoz is folyamodni, most már mindegy.

Halálos sérülést biztos, hogy nem okoztál vele a kutyának. Biztos csak megijedt a kutyus, de máskor azért próbálj humánusabb módszerekhez folyamodni. Szegény kutyának ez most elég nagy negatív tapasztalat volt. Csalódott az emberekben.

2010. dec. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
25%
Jaj nehogy már... minden embernek az első a saját egészsége! Nehogy már majd ő vigye el állatorvoshoz! Van neki gazdája ő a hibás! Jogos volt persze!
2010. dec. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
50%

Te kis Pampolini!!Jól megadtad annak a kutyának!!Igy is kell!Le kell teriteni a fenevadját!!A helyedben hamár ennyire leteritettem gyorsan megnyúztam volna és kikészitve kitettem volna a szobám falára a bundáját!!

Mifelénk is szaladgálnak a Dobber Mannok-de azok nem szarnak oda ilyen hamar!!Rám jött a röhögés mikor olvastam hogy airsoftal meglőtt dobermann nyüszitve ott maradt mig Te elfutottál!!

Mikor fölébredtél nem sirtál?Mert én ilyen hülye álom után úgy szoktam!!Téged nem Háry Janikának hívnak??Bár annak több elhinni való van a lóditásában!!

2010. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Én normális válaszokat vártam és ez egyátalán nemvolt lóditás.És eléggé komoly airsoft fegyverem van.
2010. dec. 6. 16:37
 15/42 anonim ***** válasza:
53%
Elhiszem minden szavad!!De ha legközelebb én mesélek akkor lécci Te is tátott szájjal olvasni--Kösz és ugye holnap is mesélsz????
2010. dec. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
95%
Lőttek már meg téged airsoft fegyverrel? Gondolom igen...ha airsoftozol.. Akkor tudnod kell, h azért nem egy veszélyes egy airsoft fegyverből leadott lövés. Még annyira sem fáj mint a paintball. Így max a meglepetés apró fájdalom miatt nyüszített. Ennyi. H jogos volt-e vagy sem, azt mi innen nem tudjuk megítélni.
2010. dec. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
70%

ma 17:40 -nek

Honnét tudhatná a kérdező hogy milyen amikor meglövik?Szerintem még nem járt olyan helyen ahol vissza is lőnek!Nekem az a maszek véleményem hogy lesből rálőtt a kutyára és elfutott.Ha már lőtték volna meg vele akkor nem itt hősködne hogy mekkora fasza gyerek volt hogy megtudta védeni magát!!Itt somogyban az ilyen emberre azt mondják hogy hazudós!!

2010. dec. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
90%

Airsoftozni az emberek csapatban szoktak - ahogy paintballozni is - tehát egymásra lődöznek. Az a különbség h az airsoft még a paintballnál is gyengébbet üt, kisebb benne a golyó - ill. az airsoft fegyverek szinte replikái az eredetiknek. Én akit ismerek és airsoftozik azok mind tudják mekkorát üt egy airsoft golyó. Ezért feltételezem, h a kedves kérdező is tisztában van vele - ezért nem értem az ijedelmét.

(hacsak nem azért írta ki a kérdést h ő elmondja h airsoftozik...)

2010. dec. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
79%
Mivan kisköcsög?Nem elég hogy lesből lövöldözöl még ha megmondják az igazat le is pontozol mindenkit??Ekkora tahót!!Talán ezért nem vesznek be a csapatba mert jellemtelen lesipuskás vagy.Nehogy az legyen a vége hogy kilövöd valakinek a szemét és azt hazudod hogy önvédelem volt!!
2010. dec. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
saját részemről nem tudom hogyan néz ki az a bizonyos airsoft, de abban bizonyos vagyok, hogy hangja az van.A leveledből ítélve kutyád az nincs. Ha volna akkor tudnád, hogy a kutyák zöme zajérzékeny. Van olyan kutya amelyik a lövés hangjára elmenekül, talán sosem kerül elő. A másik része főleg amelyik még kutyaiskolába is járt az még lövésirányba is szaladhat,mivel a tanult viselkedésből kifolyólag támadásnak véli a zaj forrását. Tehát ha lödözni akarsz akkor menj egy kijelölt lövőpályára.A dobbermanos meg nem tudom milyen helyen sétáltatott, mert amennyiben vadvédelmi körzetben akkor neki is pórázon kellett volna sétáltatnia.
2010. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!