Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikortól használhatok fojtó...

Mikortól használhatok fojtó nyakörvet?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy milyen korban lenne ideális fojtónyakörvet használni németjuhásznál? Most 5 hónapos a kutyám, de nagyon húz sétáltatás közben, szerintetek használjak fojtót, vagy inkább még várjak vele?
2010. dec. 6. 23:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szia!


Haltis vagyok.


Én is vidéken faluban lakok. Ha nem kicsi rá a halti, akkor rendesen ki tudja nyitni a száját. Úgy értem az enyém még ásítani is tud amikor rajta van.

Nem egyszer verekedett haltiban, és embert is harapott, amikor rám támadott a fickó.


Ha halti mellett vagy bármi más mellett döntesz, akkor szerintem egyik se jó állandó használatra. De nagyon jó kiképzeő eszköz szerintem a halti. :-)

2010. dec. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

textil fojtó: itthon kettő textil van használatban és három bőr. a textilek közül az egyiket egy sarki kisállatosnál találtam (rögtön le is csaptam rá :D ), a másikat kiállításon. a bőr nyakörveket egy horgász (!!) boltban találtam, ráadásul bagóért (1500HUF), úgyhogy be is vásároltam rögtön, ezek amúgy pluszban csattal is méretre állíthatók, de hogy melyik cég gyártja őket, vagy hogy hol lehetne hozzájutni, azt nem tudom...

viszont netes kutyás boltokban textil fojtót egészen biztosan találsz. (pl. [link] )

2010. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat! :)


Haltis! :) Köszönöm, jó olvasni, hogy volt személyes tapasztalatod is vele. :) És neked is köszönöm, hogy adtál információt egy számomra még ismeretlen dologról. :)

2010. dec. 10. 19:46
 24/26 anonim ***** válasza:

Hát nincs mit. :-)

Nem nagyon ismerik Mo. -on még a haltit. Azt hiszik hogy szájkosár. :-D

Sok sikert bárhogy is döntesz!

2010. dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

[link]


Itt egész jól látszik az ál alatti csúszó karika is.

2010. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2010. dec. 12. 09:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!