Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát javasolnát...

Milyen fajta kutyát javasolnátok nekem?

Figyelt kérdés

Sportos típus vagyok, délután lovagolni járok(lovaglás közben várnia kell rám olyan helyen ahol látom). Jó időben eljárok futni. Szeretném ha szinte mindenhova eljönne velem. Kis családi házban lakom egy kis kerttel,benti kutya lenne amúgy csak ak lenne kint az udvaron ha nem vagyok otthon és nem jöhet, de sokat mozogna, jönne velem. Állat és ember szerető ebet akarok mivel sok helyre vinném.

Csak egy csivava kanom volt de őt sokmindenre megtanítottam és a nagyszüleim kutyáit is én tanítottam értek a kutyákhoz.

Nagyon okos, mozgékony kutyát szeretnék(akit sok trükkre meg lehet tanítani) közepes vagy nagy(nem óriás) fajtát.


2010. dec. 26. 15:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

[link]

:)

2010. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Akiteki ***** válasza:
Német juhászról nem mondok véleményt, mert olyanom nincs.
2010. dec. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
52%
Ha a magyar vizsla túl szőrtelen, akkor nézd meg a drótszőrű magyar vizslát. Egyik ismerősömnek ilyen kutyái vannak, és ő is jár lovagolni. Ha kiskorától hozzá van szokatva a lovakhoz, akkor el lesz, amíg Te lovagolsz. A kutyával együtt lovaglás viszont balesetveszélyes, mert a ló ráléphet, még ha nem szándékosan, akkor is. De ha jól fegyelmezett, akkor nyugodtan fog várni, amíg Te lovagolsz. Ráadásul nyugodt kutyák, lakásban is jól elvannak.
2010. dec. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
magyar vizsla
2013. jan. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!