Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a kutyánkról?

Mi a véleményetek a kutyánkról?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezt a kérdést azért tettem fel, mert a fiam szerint gáz ez a kutya. És ő kijelentette, hogy nem viszi el sétálni, mert, hogy ciki + csúnya kutya, nem tud vele felvágni a barátai előtt. Mikor ezeket mondta teljesen ledöbbentem.

És mondom már megkérdezem itt, idegenektől, hogy mi a vélemény a kutyáról.

Kíváncsian várom! :)


2010. dec. 29. 02:06
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos kutyus! Simizném :)
2010. dec. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
79%

szerintem gyönyörű kutya, én biztos elfogadnám :)

Hány éves a fiad?

Lehet hogy tényleg hogy így akar kibújni a sétáltatás alól..

Én tavaly nyáron a barátnőmmel találtam egy kóbor kutyát, koszos, büdi, csapzott volt, mégis hazavittük, és 2 napig, amig ittvolt nálunk, büszkén sétáltattam, pedig biztos vagyok benne , hogy senki nem mondta volna rá hogy szép.

De a ti kutyusotokra, meg egyáltalán nem lehet azt mondani hogy csúnya..csillog a szőre, gyönyörű fekete, aranyos a pofija, és láccik h egy kieggyensúlyozott kutya. :)

És aztse hiszem hogy a haverok kicikiznék..

mert nincs is miért cikizni, igazán szép kutya, büszke lehetne rá a fia.


13L

2010. dec. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
57%
Szerintem minden kutya nagyon aranyos és nem lehet egyiket sem elítélni! Ez a kutyus is nagyon aranyios mint ahogy a többi is! Ha az Ön kisfiának azért kell egy kutya hogy a haveroknak dicsekedjen ezzel akkor nem is szereti a kutyát! Egy kutyának szüksége van nagyon-nagyon sok szeretetre! És játszásra is szüksége van de ki fog vele játszani ha a kisfia nem szereti őt? Hiszen a szülők dolgoznak és nem érnek rá játszani vele! Kérem ezt a szöveget mutassa meg a kisfiának! És azt neki üzenem: Egy kutyust nem azért kell megvenni hogy dicsekedjünk vele, hanem mert szeretjük az állatokat és vállaljuk hogy etetjük,itatjuk,sétáltatjuk és SZERETJÜK!! Nekem is van kutyám aki nem nő nagyra hanem szinte csak pár centis és nem azért akartam kutyát hogy dicsekedjek vele hanem mert szeretem, sőt IMÁDOM az állatokat! És én soha nem értettem azokat akik itálják az állatokat! És én nem is egyszer végig kellett néznem ahogy bántják a kiscicákat és az egyik öreg kutyust! Mert tudod én olyan helyen laktam a szüleimmel akkor ahol cigányok laktak! Azt nem mondom el hogy kínozták mert nem akarom hogy az anyukád vagy apukád rosz szemmel nézné hogy ilyet mesélek neked. Csak azt akarom mondani hogy ne itéld el a kutyád!!!
2010. dec. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
92%

Háát, ha ez a fiad véleménye, tiszteletben kell tartani, de szebben is megfogalmazhatta volna a nem tetsztését a kutyusról.

Szerintem egyáltalán nem csúnya, nagyon szép, ápolt jószág. (Végignéztem a képeket és már az első képet elég volt megnéznem ahhoz, hogy azt gondoljam "ez az állat hogy lenne már csúnya, ráadásul nagyon édi?!"). Mi ugyan nem kertes házban lakunk, kutyát, macskát nem tudunk tartani, (halaink vannak) :-) de ha tudnánk, én biztos ÖRÖMMEL fogadnám, elvinném sétálni stb. ... Mindesetre NEM KELL SZÉGYENKEZNI a kutya miatt!

De ez az én véleményem. ;-)


18/L

2010. dec. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
73%
A gond nem a kutyával van, a fiad nevelése lett eltolva nem kicsit. Akkora taslit kapott volna hogy elrepül .. egykényeztetett paprikajancsi.
2010. dec. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 1kocka Milka csoki válasza:
81%

08:30 válaszolóval értek egyet!

Nagyon szép kutya,nincs miért szégyenkezni.

A fiad, kicsit el van kényeztetve. Mindegyik kutya értékes, nem szabad csak úgy rámondani hogy csúna, meg ciki.

2010. dec. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Szegény kutyust gáznak tartják. :c

Szerintem nagyon aranyos és szép. Látszik, hogy tele van szeretettel. :)

Egy kutyát nem is értem hogy lehet szégyellni.

2010. dec. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
74%

T.Kérdésföltevő!Milyen fajta a kutyád?Csak nekem tűnik úgy hogy enyhén szinhibás labrador?Nehéz így kép alapján teljes bizonyossággal megállapitani.

Az viszont látszik egyértelmüen hogy szépen gondozott és nincs rajt mit szégyenleni.

A fiaddal meg semmi baj!A fiatalok már csak ilyenek!Kár pálcát törni fölötte.Nem törvényszerű hogy mindenki kutyabolond legyen!

2010. dec. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
36%

Nagyon gyönyörű a kutyus!

A fiad pedig (már bocsánat!) egy bunkó!

Hogy lehet ilyeneket mondani egy állatról???

Szívtelen az biztos!

2010. dec. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
21%
Kiskoromba is volt 2 kutyám ugyan ilyen fajták ez keverék valszeg labrador vagy vizsla (fekete labrador-magyar vizsla keverék) fekete vizsla. nekem is ehhez hasonlo kutyám volt szeretem elvesztetem kiksoromba fiatalon őket.Szép cuki kutya ha közel laknának én is örökbefogadnám ezt cuki muki szép kutyust nekem nagyon tetszik fiával van baj.
2010. dec. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!