Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a kutyánkról?

Mi a véleményetek a kutyánkról?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezt a kérdést azért tettem fel, mert a fiam szerint gáz ez a kutya. És ő kijelentette, hogy nem viszi el sétálni, mert, hogy ciki + csúnya kutya, nem tud vele felvágni a barátai előtt. Mikor ezeket mondta teljesen ledöbbentem.

És mondom már megkérdezem itt, idegenektől, hogy mi a vélemény a kutyáról.

Kíváncsian várom! :)


2010. dec. 29. 02:06
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
62%
ma 15:03--Nézd meg jobban mielőtt megszólalsz!Okoska,ki mondta hogy nem lehet fekete labrador??Kapj a fejedhez mielőtt sértegetnél valakit!!Igenis hogy vannak rajt fehér foltok,az pedig szerintem is szinhiba--ha labrador.De lehet hogy sétatéri keverék,nem válaszolt a kérdező addig nem tudhatjuk.
2010. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
A kérdező úgy látszik nem sokat törődik a válaszokkal...
2010. dec. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Én úgy megölelgetném, olyan aranyos^^ Szerintem amúgy ne bízd a fiadra, vagy mond meg neki hogy kutyával lehet a legjobban csajozni :D
2010. dec. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
17:55-ös, ha te ezt képes vagy fajtatiszta labradornak nézni akkor nem sok labradort láthattál eddig életedben.
2010. dec. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!