Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a kutyánkról?

Mi a véleményetek a kutyánkról?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezt a kérdést azért tettem fel, mert a fiam szerint gáz ez a kutya. És ő kijelentette, hogy nem viszi el sétálni, mert, hogy ciki + csúnya kutya, nem tud vele felvágni a barátai előtt. Mikor ezeket mondta teljesen ledöbbentem.

És mondom már megkérdezem itt, idegenektől, hogy mi a vélemény a kutyáról.

Kíváncsian várom! :)


2010. dec. 29. 02:06
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
37%
A fiad hozzáállása az egyik legirritállóbb ahogy állathoz hozzá lehet állni. "hogyha nem fajtiszta és nem lehet vele menőzni, akkor nemis kell." Lehet hogy túlreagálom, de szerintem próbálj beszélgetni a fiaddal narról, hogy egy állatot mi alapján kell megítélni, nehogy komolyabb bajok legyenek.
2010. dec. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon aranyos kutyus:)
2010. dec. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
63%

ha ilyet mondott volna a fiam akkor biztos h nagyon leszidtam volna :O

a kutya is család tag és a fiad ciki meg gáz ha ilyeneket mondd szegéény kutyus :(

2010. dec. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
64%
Az utolsó képen olyan bajor hegyi vérebes feje van:)Nagyon aranyos,pofás kis kutya.Szomorú,ha már gyerekként arra kell valakinek egy kutya,hogy,,felvágjon"vele.Gondolom,jobb szeretne a fiú egy rottweilerrel vagy egy amstaffal végigvonulni a haverok előtt.Inkább vedd rá arra,hogy tanítson meg a kutyának trükköket,tegyen egy kis észt a fejébe-és lesz mire büszkének lennie.Lehet,a haverok is jobban díjaznának egy nem éppen fajtatiszta,de tanult,okos kutyát mint egy kemény,fajtatiszta(vagy annak látszó)de buta,neveletlen ebet.Meglepően sok mindenre lehet megtanítani egy kutyut,s van egy-két dolog,ami még azokat is elbűvöli,akik nem nagy kutyások.
2010. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
A végén még lehet,megtanulná értékelni az ember legjobb barátját,annak tudását,szeretetét és saját magára is büszke lehetne.Egy fajtatiszta kutyát mindenki meg tud venni,de megnevelni már annál kevesebben tudják.
2010. dec. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Ez a kutya egyáltalán nem csúnya, de egy kutyát nem is a szépsége miatt kell szeretni. Volt a környékünkön egy idős hölgy egy nagyon csúnya, félig kopasz kis keverék kutyával. Ráadásul chiccolinának hivták a kutyust. Mindenki imádta, mert egy kedves, barátságos kis állat volt.
2010. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Akiteki ***** válasza:

Jó ürügy! Simán lusta a gyerek. :))

Az én fiamat is nehéz mostanában rávenni, hogy kivigye a kutyákat.

10 évig ő kelt hajnalban és vitte le őket, enyém volt a délelőtti és az esti, közös a délutáni séta.

Mióta kertünk van, csak akkor viszi, ha valami programra mennek, csak úgy sétálni nem.

Mondd meg neki, hogy jobban lehet csajozni, ha kutyával megy, majd meggondolja. :)))

2010. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Jo neve volt a kis kutyanak. Chicholina tenyleg ronda.
2010. dec. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Szerintem szép kutya. Mennyire örülnék, ha egy olyan kutyám lenne mint ő :).Ha egyáltalán lehetne kutyám.
2010. dec. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 Mandula11 válasza:
5%
színhibás labrador? Az alap labradornak fekete a színe te észlény
2010. dec. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!