Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sürgős! Volt már, hogy a...

Sürgős! Volt már, hogy a kutyád hisztizett kaja-ügyben? (Élelem-megtagadás. )

Figyelt kérdés

Nekem nyáron már eljátszotta néhányszor, de akkor nem volt gáz, hogy nem akar enni napokig...

De most először télen is. Tiszta gyagyás. De most veszélyes kivárni azt az időt.


Valami gyorsabb módszer nincs?

Azt találtam ki, hogy amikor belekóstolás után ellép az ételtől és csak néz, akkor már rakom is fel az asztalra, és egy darab "cic-cic"-re négy macska veti rá magát, ő meg végignézi, ahogy elfogyasztják helyette.

Ezt két napja csinálom, és mindig látom rajta a megdöbbenést, és elkezd kaja után szaglászni a földön, de ettől még nem jött meg a kedve, a következő etetésnél újra eljátssza, hogy nem kéri.


Nem tudtok egy gyors megoldást?


Nyáron a max. 2 hét volt, amíg újra meg nem jött az étvágya, ha ezt most újra megcsinálná, abba bele se merek gondolni...


2010. dec. 31. 02:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Kan kutyád van, mert lehet hogy a közeletekben tüzelő szukák miatt nem eszik
2011. jan. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Szuka :) De már eszik. 3 napig nem látott egy falat ételt se, nem adtam lehetőséget az evésre, ill. mi egyfolytában előtte ettünk. Most már zabál, bármit teszek elé :) Még mindig nem szedte vissza a súlyát, de nem is csoda ennyi koplalás után. Idióta. Legközelebb, ha még eszébe jut próbálkozni vele, azzal indítok, hogy két napig a közelébe sem kerül ételnek, nem fogom elé rakosgadni.
2011. jan. 31. 14:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!