Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Border Collie tényleg...

A Border Collie tényleg megbolondul ha egy nap 3 óránál kevesebbet foglalkozok vele? Vagy ennyire azért nem durva ahelyzet?

Figyelt kérdés

És mivan akkor ha pl kimarad egy-egy nap? Mondjuk karácsonykor nemtudok vele futkosni és játszani?Akkor tör zúz,rongál?

A szukák tényleg nyugisabbak?


2011. jan. 10. 13:56
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) megnyugtató
2011. jan. 10. 23:41
 22/25 anonim ***** válasza:
10%

Kedves Kérdező,


Kedves Utolsó!


Ne haragudj, de azt gondolom egyáltalán nem jó az a kutyusodnak, hogy napi 9 órát van egyedül!Azt gondolom, hogy az sem mindegy Neki, hogy sétáltok vagy hogy otthon vagytok.


Kussol? :O


Ne haragudj, de furcsa volt ez nekem, hogy így beszéltél a kutyusodról.

2011. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
88%
Nekem alapvető szava a szókincsemnek a kuss, szó nem tudom mi ezzel a baj, ugyanolyan szó mint ha azt mondanám csöndben van. Azt nem mondtam, hogy folyamatosan sosem viszem sétálni, mert igenis viszem, csak nem minden nap és télen főleg nem mert sötét van már mire kitudok hozzá menni és eléggé veszélyes környéken lakunk. A kilenc órát meg alvással tölti, ezt elhiheted. Egyszer hagytam bekapcsolva egy kamerát és amíg nem voltam otthon ment, és maximum csak áthelyezte magát máshová vagy nekiállt a játékát aprítani. Az hiszem ha nem lenne boldog a kutyám azt észrevenném és tudatában voltam annak milyen igényei vannak neki. Vinném én kutyasuliba, agilityzni, vagy bármire... de autót és pénzem sincs hogy 70-80 km-et utazzam vele oda-vissza. És ami a 9 órát ismét érinti, muszáj dolgoznom, hogy megtudjak élni és hát falun élve muszáj elutaznom is a munkahelyemre. Vagy szerinted aki dolgozik az ne tartson kutyát? Ezt sosem fogom megérteni.
2011. jan. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Border colliem van és egy nap ki ki maradhat hogy nincs séta de egy két órát kint kell lenni vele de az enyém nagyon hamar fárad de mi járunk kutyakiállitasokra ahol nagyon ki fárad. De amúgy nem nagy szám de írtó cukik
2014. aug. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Bocs nem a kutyára mondtam hogy nem nagy szám hanem a sétára és a tanítására
2014. aug. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!