Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek fajtatiszta?...

Szerintetek fajtatiszta? Bullteriernek vettem most 9 hónapos és kicsit elbizonytalanodtam

Figyelt kérdés
[link] [link] [link] köszi a válaszokat
2011. jan. 26. 18:18
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
ez valami labrador keverék, ugye törzskönyve nincs? amúgy mennyiért vetted, mikor és kicsinek is ilyen feje volt?
2011. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Létezik staffordshirebullterrier.. de hogy ő nem igazán hasonlít rá.. háát az tény.. :) de attól még cuki
2011. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de szerintem átvertek vagy nem tudom.

Én voltam a linkelős.

2011. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fajtatiszta. Nagyobbak a fülei, nem olyan széles a koponyája, tényleg labradoros feje van. Képről nem igazán lehet megállapítani, de mintha nagyobb is lenne. Meg nyurgább felépítésű.
2011. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
[link] ha megnézitek ezt ennek is hoszab afüle mint az átlagnál és ezis staff bul csak nincs tultenyésztve
2011. jan. 26. 18:30
 16/36 anonim ***** válasza:
90%

muhahaha. Nagyon nem staff. Esetleg staff - labrador, bár nekem inkább csak simán labrador keveréknek tűnik. Ezt a linket valaki másolja már ki, és majd mutassa meg a tk nélkül kutyát vásárolni akaróknak :)


Remélem legalább olcsó volt, ha már így becsaptak.

2011. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
10000 ért vettem egy ismerőstöl az anyát azt láttam is az egy szép staffbull az tény . kicsinek még nem volt ilyen labradoros feje
2011. jan. 26. 18:33
 18/36 anonim ***** válasza:
Dehát a szőr minősége is teljes más, mint egy staffnak!
2011. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

A kutya külleme nem a túltenyésztéstől változik meg. Valóban vannak eltérések egyes vonalaknál, de nem számottevően. A sztenderdbe bele kell, hogy férjen mind.

Ha a mamáját láttad, biztosan lesz benne a fajtára jellemző viselkedés. Gondolom, azért választottad, mert megtetszett a fajta .

2011. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
ennyiért nem rossz, cuki a fehér sála
2011. jan. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!