Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megmernétek ezt? Kutya-kisgyerek

Megmernétek ezt? Kutya-kisgyerek

Figyelt kérdés

2 amstaffom van, és bár tudom róluk,hogy imádják a gyerekeket,de akkorsem hagynám hogy a gyerek üvöltözzön a kutya körül,rángassa stb...ittvan egy dobermannos videó..a kedves szlő ezt hogygondolta?a játék elején a kutya majdnem odakap a gyereknek...Imádom a kutyáimat,de ezt nem merném megcsinálni amit egyes szülők...de még egy tacskóval se, nemhogy egy amstaffal vagy dobermannal...ti otthon engeditek őket így játszani?



http://www.youtube.com/watch?v=9dv5HvZ1pcs&feature=related


2011. febr. 2. 15:39
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Az első videoval semmi baj sincs, a kamerázó csaj mondja mindig hogy szerezze meg a kutya a játékot. Aztán oda is adja a babának. A második videón már kicsit durvább, de a baba szerintem ott sincs "veszélyben", hiszen a kutya nem rá morog hanem a kamerázó emberre. Ezt azért már nem engedném. Viszont én megbízom a kutyámban, engedem hogy játsszon kisgyerekekkel, de nem hagyom kettesben őket.
2011. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!