Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segitség eddig türtem tovább...

Segitség eddig türtem tovább nem megy?

Figyelt kérdés

A 10hónapos NJ keverék kutyámal eddig birtam és tovább már nem megy és hogy miért le is irom.

Azt hiszi őő a falkavezér harap karmol ugrál nekemjön rálép a lábamra nem birok vele önfejü egy kutya már sokszor gondoltam rá hogy kiengedem és ha visszajön visszajön ha nem akkor meg nem . Elegem lett egész nap foglalkozok vele de egyszerüen semmire nem tudom rávenni nem lehet vele birni nem tudom mitt csináljak segitsetek légyszives . Orvosom kintvolt és nyugtatót kell szednem a kutya végedt + vérnyomás csökkentőt mert magas a vérnyomásom . Egyszerüen rossz érzés számomra ha kimegyek vele sétálni szégyen lenne elmenni kutyaiskolába is vele mert nem halgat a szép szóra de semmire sem . hiába parancsolok neki . Valaki segitsen .


2011. febr. 22. 20:01
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
84%

Akármilyen makacs,vidd el szerintem kutya suliba,azért (is)van.Vagy megbeszélni egy külön időpontot a kutyasulis oktatóval felmérni a "terepet" :)

Minden esetre sok sikert és remélem sikerül kiküszöbölni a problémákat..

2011. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 IGCM ***** válasza:
67%

Úristen...menj el kutyaiskolába ha már úgy vállaltál kutyát,hogy nem értesz hozzájuk.

Vidd el ide,egy hónapon belűl megoldódnak a gondjaid..

www.kutyasuli.hu

2011. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 Ninna ♥ ***** válasza:
59%

Az, hogy kiengeded a kutyát, hogy menjen ha akar, az semmire nem megoldás. Az életben problémák jönnek fel, amiket meg kell oldanod. Ez is egy ilyen probléma, egy nagyobb kihívás, de te vállaltad magadra, neked kell megoldanod. Nem lesz olyan könnyű, de sokkal nehezebb helyzetből is kijöttek már emberek. A kutyaiskolába pont hogy járnotok kéne mindenképpen, mert ott nincs olyan, hogy szégyen elvinni a kutyát. Vannak problémái, azért vannak ott az oktatók, hogy segítsenek a problémáid megoldásában, és a kutyádnak és neked megfelelő, normális életet tudjanak biztosítani a segítségükkel. Ebben a szituációban már MUSZÁJ a kutyaiskola, anélkül nem fog sikerülni.


Ezek mellett tartsd be szigorúan ezeket a szabályokat: [link]

De ezek mellett következetes, és határozott legyél, és a legfontosabb: ne félj a kutyától, és úgy állj hozzá a dolgokhoz, hogy igenis meg fogja csinálni. A tanítást jutalomfalatokkal próbáld meg, ne kényszerrel.

2011. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
54%

A válasz megírásának időpontja: ma 20:05 vagyok megint :D


Igen és az tényleg nem szép dolog,ahogy első mondta:(

Szegény most ha nem menne vissza?:S

Áh azért kérlek ne tedd meg szegénnyel..

2011. febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 IGCM ***** válasza:
84%
Ebben a kutyaiskolában amine kbeírtam a linkjét ne mkell szégyenkezned.Sokkal rosszabb ügyfelekkel is találkoztak már.Akkor kell szégyelned magad ha nem mész el vele....
2011. febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
70%
Te magad írtad le, hogy ő képzeli magát falkavezérnek. Egyértelmű, hogy ebből fakadnak a problémák. Ezen kell változtatni, kutya iskolába meg nem szégyen menni, mert oda pont azért mész, mert egyedül nem tudod megnevelni a kutyád (nem véletlen nem azt írtam, hogy megnevelik a kutyát, mert nem a kutyát nevelik, hanem téged!). Ja, és ha nem vagy felkészülve egy kutyára (melyre nem csupán anyagilag kell felkészülni) akkor ne vállalj kutyát!!
2011. febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
27%

Szia!


Te vagy az úr felette, még jobban mutasd ki.

pl: nem alhat veled egy ágyban, hanem csak az ágyad mellett a saját plédjén a kiskosárkájában.:)


Sok sikert!

2011. febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
71%

Szégyen lenne kutyasuliba vinni? Szerinted miért viszik az emberek kutyaiskolába az ebeket? Hidd el, nem azért, hogy megmutassák, hogy mennyi mindent tudnak, hanem tanulni.

Szóval irány a kutyasuli!!!


Meg olvasd el ezt:

[link]

2011. febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
35%

20:04!


Nem a gyakorikerdesek.hu oldalon van a helyed, kérlek távozz innét, a kutya témakörből mindenesetre!

2011. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 IGCM ***** válasza:
74%

Nekik kutyaiskola kell!!Ne adjatok nekik otthoni tanácsokat mert csak baj lehet belőle..:S

Nincs más csak a kutyasuli.

egyébként a honlapon van levelezési lehetőség is :)

Szóval mielőtt lemennél tudsz velük beszélni!!

(www.kutyasuli.hu)

2011. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!