Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segitség eddig türtem tovább...

Segitség eddig türtem tovább nem megy?

Figyelt kérdés

A 10hónapos NJ keverék kutyámal eddig birtam és tovább már nem megy és hogy miért le is irom.

Azt hiszi őő a falkavezér harap karmol ugrál nekemjön rálép a lábamra nem birok vele önfejü egy kutya már sokszor gondoltam rá hogy kiengedem és ha visszajön visszajön ha nem akkor meg nem . Elegem lett egész nap foglalkozok vele de egyszerüen semmire nem tudom rávenni nem lehet vele birni nem tudom mitt csináljak segitsetek légyszives . Orvosom kintvolt és nyugtatót kell szednem a kutya végedt + vérnyomás csökkentőt mert magas a vérnyomásom . Egyszerüen rossz érzés számomra ha kimegyek vele sétálni szégyen lenne elmenni kutyaiskolába is vele mert nem halgat a szép szóra de semmire sem . hiába parancsolok neki . Valaki segitsen .


2011. febr. 22. 20:01
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
58%

20:09 kinek képzeled magad, hogy meg akarod nekem mondani, hol a helyem, és hova menjek?

Ha s*ggfejek írogatnak ide, akkor jogom van úgy válaszolni nekik, ahogy megérdemlik. Ha nem tetszik, ne olvasd, mert nem neked írtam. Mivel nekem vannak kutyáim és tudok is bánni velük, ezért hadd nézegessem már ezt a témakört... köszi szépen. Vagy megtiltod? :( Elzavarsz? :( Véded a kérdezőt, aki nyugodt szívvel halálra ítélne egy kutyát a saját hülyesége miatt? :( Akkor gratulálok neked, te sem vagy értelmesebb, mint ő.

2011. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:
veled is eljátszanék !!
2011. febr. 22. 21:07
 33/49 A kérdező kommentje:
többet ne is jövök ide rakás sz@r ez a hely mert csak baszogatják a népet
2011. febr. 22. 21:08
 34/49 anonim ***** válasza:
87%
kérdező ha dolgoznod kell akkor add oda azt a szerencsétlen állatot egy szerető gazdának. sokkal jobb lesz neki. nem kell ilyen paraszttal lennie mint te.
2011. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 IGCM ***** válasza:
51%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:05

Ki a f*sz szólt hozzád!!???

Te vagy egy rakás primitív idiota!!Kutyakiuképző vagyok nagy okos,megnézem hogy bánsz a kutyáddal,csak kötekedni jösz ide!!Az eszedbe se jutott ha gí voszonyúl a kutyájához és a húdee okos tanácsot osztohatjátok itt ,valamit elbasz véletleűl mégjobban és megharapja a kutya!!!!!!!!!!!!Nem lehet helyrehozni ezt a dolgot otthon!!!Pláne nem egy full kezdő gazdával!!De nee ti azért írjátok.És ha majd megharpja őt akkor majd biztos mossátok kezeteket!!!

Ja és mégegyszer írom ne mhozzád szóltam te f*szkalap!

2011. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%

Hu..régen jártam erre

IGCM..szerintem nem neked szólt az illető irománya XD


De ide kajak suli kell....

2011. febr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
54%

IGCM

ezt nem neked szánta, hanem az előtted szólónak, mert ő mondta neki hogy menjen innen. nem neked mondta, nézd meg : )

2011. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 IGCM ***** válasza:
54%

x.x


BOOCCSSIIIII

Már kivagyok a sok H kutyástól -.-

2011. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
71%

Ez a lány érdi, nagyon jó kiképző, mentő és terápiás kutyákat is képzett már ki és problémás kutyákkal is foglalkozik:

[link]

Háznál képzést is vállal.

[link] ?m=Szolg%E1ltat%E1s

Sajnos a telefonszáma eltűnt a honlapról, de még aktív, közös ismerősön keresztül tudom.

Itt tudsz neki írni egy üzenetet:

[link] ?message=1

Vedd fel vele a kapcsolatot, biztosan segít nektek!

Nikinek hívják. Van egy telefonszámom hozzá, bár nem tudom, él-e még az a telefonszáma, de privátban elküldöm Neked!

2011. febr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
15%
Először is mielőtt kimész hozzá vagy mielőtt foglalkozol vele végezz levegőgyakorlatot. Engedd ki az összes levegőt belülről, a hasizmodat lazítsd el majd szívd magad teli levegővel, tartsd bent egy kicsit és fújd ki. Ezt párszor csináld meg ameddig teljesen lenyugszol és nyugodtan menj ki hozzá, amikor játszotok és bedurvul akkor csapj oda neki, hogy tudja hol a helye és ne foglalkozz vele. A játékot akkor hagyd abba amikor te unod és ne ő hagyja abba. Az is jó ha használsz mellé parancsot. Pl: vége a játéknak! és akkor már nem dobálsz neki semmit és a testtartásod is komolyabb. A testtartásod mindig legyen magabiztosságot és erőt sugárzó, húzd ki magad, ha kell emelkedj a kutya fölé. A kutyaiskola is rengeteget változtatna. Amikor harap akkor a száját szorítsd össze a kezeddel és szólj rá erőteljesen, hogy NEM! Ha felugrik akkor fogd meg a nyakbőrénél (óvatosan!) és nyomd le a földre (ezt is óvatosan, de határozottan) és mondd neki, hogy NEM! Aztán ne is foglalkozz vele, nyugodj le te is és ő is. Az is fontos, hogy játék és büntetés során meg bármikor amikor vele vagy nyugodt legyél. A kutya megérzi, ha szorongsz és ideges vagy. Át fogja venni tőled a szorongást és máris másképp fog viselkedni. Rengeteg séta és mozgás is kell neki. Elhiszem, hogy nagyon nehéz most így neked, de NE engedd el. Hidd el, hogy nagyon bánnád ha elengednéd és nem jönne vissza! Ne ez legyen a megoldás, keress problémás kutyákkal foglalkozó iskolát/kiképzőt. Az is fontos, hogy ha kiképzőt választasz akkor ne az legyen, hogy a kiképző elviszi és megmutatja neki, hogy mit lehet és mit nem. Te is menj vele és te mutasd meg a kutyának, hogy ki az úr. És az minden bizonnyal te vagy. A falkavezérségi szabályokat pedig nagyon tartsd be. Olyat is csinálj, hogy mondjuk kimész egy kiflivel a kezedbe, eszed, közbe tartod vele a szemkontaktust és amikor már megetted akkor adsz neki valami kaját, esetleg a kifli végéből egy kicsit. Akkor tudni fogja, hogy a falkavezér eszik először és a rangsorban az alsóbbrendű eszik utoljára. Ha ezeket sokszor megcsinálod jó eredményt fogsz elérni. És legyél következetes. Ne csinálj olyat, hogy na most akkor kicsit harapdálhatsz kutyus, másnap meg már nem engeded. Sok sikert! És kutyaiskolába tényleg vidd el mert később még sokkal rosszabb helyzet lehet ebből!
2011. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!