Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segitség eddig türtem tovább...

Segitség eddig türtem tovább nem megy?

Figyelt kérdés

A 10hónapos NJ keverék kutyámal eddig birtam és tovább már nem megy és hogy miért le is irom.

Azt hiszi őő a falkavezér harap karmol ugrál nekemjön rálép a lábamra nem birok vele önfejü egy kutya már sokszor gondoltam rá hogy kiengedem és ha visszajön visszajön ha nem akkor meg nem . Elegem lett egész nap foglalkozok vele de egyszerüen semmire nem tudom rávenni nem lehet vele birni nem tudom mitt csináljak segitsetek légyszives . Orvosom kintvolt és nyugtatót kell szednem a kutya végedt + vérnyomás csökkentőt mert magas a vérnyomásom . Egyszerüen rossz érzés számomra ha kimegyek vele sétálni szégyen lenne elmenni kutyaiskolába is vele mert nem halgat a szép szóra de semmire sem . hiába parancsolok neki . Valaki segitsen .


2011. febr. 22. 20:01
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
multhéten Sürgőségire kelelt mennem mert belémharapott mikkor csak játszottam vele. És nem én vállaltam hogy kell kutya anyám hozta munkatársától én eggyáltalán nem is nagyon akkartam kutyát
2011. febr. 22. 20:11
 12/49 anonim ***** válasza:
41%
Akkor ajándékozd el, add menhelyre, ott legalább nem egy idegbeteg szajha fog róla gondoskodni.
2011. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 Ninna ♥ ***** válasza:
57%
Irány a kutyaiskola. Addig is, szabályok betartása, és otthoni olvasmány KÖTELEZŐ: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 IGCM ***** válasza:
79%

Pont azért mondtam vidd el ebbe a kutyasuliba!!!Hidd el rövid időp alaltt rendbe ehet tenni a kapcsolatodat a kutyával és nem lesz semmi baj!!

De ha nem is karsz semmitse tenni az ügy érdekében akkor mégis hogy segítsünk????

2011. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:
lesz@rom az egész gyk et miért mert egy f@szparaszt idióta f@szok járnak ide . ha jól hallodtam jól informálódtam akkor a gyk azért jött létre mert ha valakinek problémája van akkor ide feljöhet megkérdezni tévedtem ... Am utolsó válaszolónak hiába csinálom ezeket már próbáltam de ha pl bátyám hazajön akkor neki az az első hogy odamegy már beszéltem báttyámal hogy nemkéne ... de őő akkor is ugyanúgy csinálja odamegy simogajta stb .
2011. febr. 22. 20:19
 16/49 A kérdező kommentje:
az a baj hogy Érdi vagyok és enkem messze van . utazás ból kifojólag .
2011. febr. 22. 20:20
 17/49 xnorkax ***** válasza:
49%
Kutyaiskola. Mást nem lehet tenni. Ha beadod így egy menhelyre vagy neadjisten' a gyepmesteri telepre nem sok esélye lesz. Viselkedési zavaros kutyát ki szeretne örökbe fogadni? Nem szégyen suliba járni, azért van!
2011. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
48%

...házhozjáró szakember esetleg?

[link]

2011. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
49%

Kedves kérdező..

Ne haragudj,hogy segíteni próbálunk itt Neked..

Erre azért egy kicsit kedvesebben is lehetne reagálni..

A kutya sulit ajánljuk elég sokan..Akkor nem segítség ugye..?

De Te tudod.Minden esetre sok sikert a kiskutya neveléséhez

2011. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 xnorkax ***** válasza:
60%
Amúgy mióta viselkedik így? Tudod ilyen korban kezd kinyílni a csipájuk, így könnyen lehet ilyen. Ez a dominancia egy lépcsőfoka. Mindenképpen tenni kell valamit, mert ha nem változtatsz ez csak romlani fog. És ez NEM a kutya hibája. Rossz lehet belátni, de a tiéd. Lehet itt jönni az egészségügyi betegségeiddel, de ez nem lenne, ha rendesen nevelted volna azt a kutyát. Persze nem mindenki születik tudással a fejében, utána kell olvasni.
2011. febr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!