Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Kisgyerekek mellé...

Kutyások! Kisgyerekek mellé milyen kutyát javasoltok? Tekintélyt parancsoló, házőrző tipusra gondolok.

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 12:29
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan 50 kg-os nőt, aki volt idő, mikor 11 db. Bullmassztiffot sétáltatott egyszerre póráz nélkül, és mind szót fogadott neki. Tehát igen, elfogadhatnak, bár ez a csaj kiképző azt azért tegyük hozzá.


Az agresszív labradorok egyértelműen a szaporítás és a helytelen tartás eredményei.

2011. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

én írtam a cane corst. A keménykezűség azt jelenti, hogy nem lágyul el a szíved semmilyen körülmények között, a kutyával meg kell értetni, hogy te vagy a főnök, és nem ő.

De kényszeríteni nem szabad semmire, legalább is a cane corso-k olyanok, minél jobban akarod valamire kényszeríteni, annál inkább megmakacsolja magát, és nem hajlandó neked semmit megtenni. De olvass utána a neten, vagy akár csak menj el egy kutyasuliba érdeklődni. Mikor mi jártunk mondta a tanár, hogy sokaknak nincsen rá pénze, ezért ő szívesen ad tanácsokat a gazdiknak

2011. márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
A mi leonbergink 67 kg. A párom (nő) 64 kg. Ő jár vele kutyasuliba. :)
2011. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
14:45 vagyok, de azért, ha a pénztárcátok engedi járjatok kutyasuliba, mert ott nem csak a kutya tanul, hanem a gazdik is. Nem is keveset.:)
2011. márc. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

-14:45

+14:15 :D

2011. márc. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
Igen,érdekel a berni!De lakásba nem hiszem hogy beengedném!A párom meg duplán... Cane corso gyönyörű,néztem neten.Az a baj hogy elég vacak helyen élek,lehet hogy 50km-es körzetbe nincs is kutyasuli,de utána fogok járni.Fila brasilierot ismeritek?Milyen?
2011. márc. 22. 14:39
 37/48 anonim ***** válasza:

Bernis vagyok.Mi érdekel? Kérdezz :)

Mi nem járunk kutyasuliba,40 km-es körzetben nincs.Mégis engedelmes szófogadó kutya,itthon tanítgatom :)

2011. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem inkább ne.

2011. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

[link]


A család gyermekeit elfogadja,de azok játszótársait nem. Nem biztos,hogy ez így jó...

2011. márc. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

Én már írtam neked..Ha nem sürgős a kutyavásárlás akkor tényleg ajánlom a 101 nagykutya című műsort.

Szombaton megy a Animal planet csatornán..Sok mident meg fogsz tudni a kutyákról..

2011. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!