Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vagyem rá a szüleimet?

Hogy vagyem rá a szüleimet?

Figyelt kérdés
szeretnék egy yorki terrier kutyust de anyu meg apu sem akar hogy vegyem rá őket?
2011. ápr. 25. 18:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
de mondjuk ezzel nem segítettél és tisztába vagyok vele mennyi felelőséggel jár de én takarítanám meg minden!!
2011. ápr. 25. 19:43
 12/17 anonim ***** válasza:
A 40 ezres kategória sőt a 60 ezres is a szaporítót kutyák kategóriája, valószínűleg beteges, agyonszaporított idegbeteg kutyát takar. Egy olyan kutya ami örökletes betegségektől mentes, törzskönyves és biztosan idegileg stabil az bizony 100 ezernél kezdődik
2011. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Na sajnos itt latszik hogy mennyire nem vagy tisztaba. A szaporitott beteges kutyak kerulnek 40.000forintba, egy egeszseges yorki 100.000 korul van, de minimum 80.000.
2011. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem te fizeted, nem te taxizod dokihoz meg kozmetikushoz, nem te vigyazol ra ha nem vagy otthon, es nem csak te fogsz takaritani utana hisz ha napkozben bepisil, anyud nem fig delutanig varni hogy te feltakaritsd. A felelosegteljesseg ott kezdodik hogy figyelsz a masikra, elfogadod a tanacsokat es megjegyzeseket akkor is ha utkoznek a te elgondolasaiddal. 12 eves en meg nem tudhtasz sokat a kutyatartasrol, de ez nem is baj, a tudatlansag nem bun, itt kerdezel, mi valaszolunk.
2011. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem először keress magadnak egy kertben is tartható kutyát amivel nincs ennyi probléma. Szerintem a szüleid is inkább belemennek ebbe legalábbis magamból kiindulva. A lányom kutyája és macskája is kint van az udvaron, én nem szeretnék semmilyen állatot a lakásba.

Bármelyik menhelyen szívesen adnak örökbe kertben tartható kutyát. Biztos lehetsz benne, hogy egy nagyon ragaszkodó társat találsz benne és itt is választhatsz olyat amelyik "cuki", de mivel keverék sokkal kevésbé kényes. (ettől függetlenül kell vele törődni)

Egy ilyen kutyán bőven megtanulhatod mivel jár a kutyatartás és pár év múlva ennek fényében tudsz dönteni kell -e még mindig mellé a yorki. Ha saját otthonod lesz oda biztosan vehetsz amit akarsz, de ha látják, hogy törődsz a kutyáddal a szüleidnek is változhat a véleménye.

2011. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

a mamámnál van 1 kutya keverék és az is az enyém mindennap felmegyek hozzá de az a baj hogy már igős és beteg!ugyh azért akarok de a mamám is mondta hogy gondját tudnám viselni mert az ottani kutyával is nagyon jóba vagyok!!

már megtanítottam pacsitadni meg ülni,feküdni és visszahozni a labdát meg ilyeneket!imádom az állatokat :) de szerintem ugyse fogom anyuékat meggyőzni ugyhogy mindegy!

2011. ápr. 25. 21:14
 17/17 anonim ***** válasza:
Attol hogy a nagyid kutyajaval delutanonkent eljatsszol meg nem vagy tapasztalt kutyas. Ezert kell hogy a szuleid is akarjak, eggyut neveljetek, es egy olyan fajta ami konnyen kezelheto.
2011. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!