Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzhetném meg édesanyám?

Hogyan győzhetném meg édesanyám?

Figyelt kérdés

Már egy ideje rágom a fülét egy kiskutyáért,de nem nagyon hajlik az ötletre.Mondván,hogy amúgy sem tartok rendet a szobámban,és nem tudnék egy másik élőlényt rendben tartani,gondozni.Nem foglalkoznék vele eleget,nem mennék le vele sétálni.Plusz panelba nem kell kutya.És,hogy a kutya nem olcsó dolog.

Viszont én nem szeretnék sznoboskodni.Találtam egy hihetetlenül aranyos kutyát egy állatmenhely honlapján.Be van oltva,bármikor elvihető ingyen,szereti a gyerekeket(mert hogy van egy 5 éves öcsém),és javasolt tartása lakásban....

És tudom magamról,hogy igen is foglalkoznék vele,mert már mióta vágyok rá.És mivel én nem úgy tekintek az állatokra,mint a tárgyakra(vagyis nem lehet kisajátítani blablabla...),ezért szerintem tuti nem lenne az amit mond.

Mellesleg kisméretű kutya,valamilyen csivava keverék féle.

Szerintetek?Hogy győzzem meg?


2011. ápr. 26. 10:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Még azt tudom ajánlani, hogy járj ki a közeli menhelyre segítőnek, önkéntesnek, hogy anyukád lássa, hogy tényleg komolyan gondolod, és te is szerezhetsz sok tapasztalatot ott :)
2011. ápr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Igen már egy ideje próbálok ilyen dolgokat csinálni,most is szóltam neki,hogy ha tud ilyen helyeket,akkor szóljon.

Amúgy beszéltem vele de nagyon rosszul reagálta le a dolgokat...elkezdett ordítani,hogy neki nem kell ide kutya,bármi is lesz ide nem jöhet állat,mert ő nem szereti a kutyákat...és hogy nem hatja meg az sem hogy menhelyi kutya,mert ő nem tud segíteni rajta.De mondom,tudsz,ha elhozzuk.És ilyet szól,hoghy akkor kifizeti a méreginjekciót.Fuu...Nagyon ideges lettem akkor.Hogy mondhat valaki ilyet?:S

2011. ápr. 26. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!