Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi lehet a baj?...

Szerintetek mi lehet a baj? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Mielőtt még megköveznétek kifejteném,hogy késő estig dolgozom,reggel tudok orvoshoz menni a kutyával.Nemrég kapott féreghajtót,aztán ment kicsit a hasa rá pár napra.Gondoltam a féreghajtótól.Ma este meg telefonáltak,hogy hányt,és megint hasmenése van,nem fogadja el a kaját.10 hónapos befogadott kutyáról van szó,2 hónapja van nálunk.Valakinek van valami tapasztalata,csakhogy ne aggódjam halálra magam reggelig?köszi
2011. ápr. 28. 19:42
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Etetés: kutyakonzerv,kutyaszalámi,csirkenyak megfőzve,száraztáp,mindig más
2011. ápr. 28. 20:11
 12/28 A kérdező kommentje:
Folyamatosan öklendezik szegény,de már nem jön ki semmi,gondolom,mert kiürült a gyomra...nagyon aggódom érte...pont ilyenkor kell nekem is délutánosnak lennem...megőrülök.
2011. ápr. 28. 20:23
 13/28 anonim ***** válasza:
Remélem jól van a kis butus. Ha beszélni tudna, elmondaná mi van vele.. Az én kutyum is levágta ezt vagy kétszer, kaktuszt evett.. Hányt kétnapig, majd abbamaradt. De a doki csak megnyugtatóbb.
2011. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
hát igen..és hát ugye Murphy sosem alszik,amikor nem lehetek ott,akkor betegszik meg.Nálunk minden állat családtagnak számít,cicám velem alszik(kishercegnő,mintha a lányom lenne),Kutyusunk meg a féltesó...kicsit betegesen hangzik de imádjuk őket.
2011. ápr. 28. 20:40
 15/28 anonim ***** válasza:

Húha, ha öklendezik de nem jön semmi, az lehet gyomorcsavar is, akkor pedig csak a műtét a megoldás, méghozzá mihamarabb, mert elhal a gyomra és leáll a keringés. Ha tényleg ez a gond, akkor minden perc számít.

És csonttól simán lehet gyomorcsavar...

Nagytestű kutyus?

2011. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Múlt héten evett nyakat utoljára,azóta száraztáp,konzerv...játszani játszik,de nem ugrál össze-vissza,ahogy szokott amikor odamegyünk hozzá.Erdélyi kopóról van szó.Elképzelhető,hogy vadszőlő levelét kajálta be a kis butus...
2011. ápr. 28. 22:17
 17/28 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lehet... nálunk habos hányás plusz öklendezés volt egy este, másodszorra már természetes jelenségnek vettük. A kis hülyénk képtelen megtanulni, hogy a béka nem kaja... Legutóbb élve sikerült visszaöklendeznie, azóta hál' isten (kopp kopp) nem evett meg egyet sem. Már nem tudom mit csinálhatnánk vele, ha látom hogy egy békával szemez, már szidom, és elhívom onnan, de hát nem lehetek minden pillanatban mellette (kinti kutya). Lehet hogy nálatok is csak valami olyanba sikerült beleenni amibe nem kellett volna, esetleg a konzervre vagy a szalámira érzékeny a gyomra, allergiás, stb. Nem legel füvet?

Nem tudom ki van vele, de ha nagyon súlyosnak ítéli meg a helyzetet érdemes lenne felhívni egy állatügyeletet, hogy mit csináljatok. Általában ők megtudják mondani, hogy érdemes e ezért éjszaka autóba ülni, és elvinni orvoshoz.

2011. ápr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Most kicsit jobban van,reggel apósom kiment hozzá,megsimizte,megszeretgette és megette a kajáját.De azért 9re viszem dokihoz,aggaszt a tegnapi hányása...
2011. ápr. 29. 08:23
 19/28 A kérdező kommentje:
Na,mire kimentem,hogy elviszem orvoshoz,jobban volt mint valaha,ugrált,aztán az állatorvosig húzott :),kicsit neveletlen még a lelkem :D.Kiderült,hogy halolajas zsömlét adott neki valaki és attól hányt,kicsit ideges lettem...de szerencsére jól van és semmi komoly baj nincs.
2011. ápr. 29. 11:10
 20/28 anonim ***** válasza:
Szerencsés vég! Ennél nagyobb betegség ne legyen nálatok!
2011. ápr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!