Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor hiszitek el végre hogy...

Mikor hiszitek el végre hogy a kutyatartó és a kutyás az nem ugyanaz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 15:05
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:

Hát ez..., a kutya kicsit bonyolultabb mint a ló. Itt azért a kutyának szinkronban kell lenni a kutyással, ami nem ér fel egy túrával. Itt képzésről van szó (ami nem abból áll hogy ül fekszik, jó bodri kész is). Ez azért egy kicsit több, de ti mint kutyatartók ezt nem érthetitek.


De a példádra azt is mondhatom, hogy egyszer lövök nyulat, akkor én máris vadász vagyok.

2011. máj. 7. 17:14
 22/49 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ahhoz hogy valaki kutyás legyen, kicsit több kell, minthogy legyen kutyája
2011. máj. 7. 17:20
 23/49 anonim ***** válasza:
95%
Mivel van kutyád, automatikusan kutyás vagy. Most az más nézőpont hogy te szerinted az a kutyás, aki mindenre megtanítja a kutyát, házi bohócot farag belőle, meg ugráltatja. De szerintem az is kutyás aki, normálisan gondját viseli, neveli, foglalkozik vele..stb Van rossz kutyás és jó. De mindkettő kutyás.
2011. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
Ugyan már. Te se tudsz semmit utolsó
2011. máj. 7. 17:30
 25/49 anonim ***** válasza:
94%
Miért lenne bonyolultabb egy kutya lónál? A lovasnak kell a legjobban szinkronban lenni a lovával, különben nem bíznak egymásban. De mivel csak a saját gondolat menetedet akarod másokra erőltetni, ezért javaslom fogj egy plüss állatot legyetek szinkronban. :)))
2011. máj. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
90%
A lovaglásnál kell a legjobban együttműködni a lóval, de látszik nem értesz hozzá. Javaslom, mozdulj el a gép elől és kérdezz meg SZAKEMBEREKET! Szép napot mindenkinek!!! (:
2011. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
Hogy én ezeken a pancserokon mekkorákat tudok röhögni.
2011. máj. 7. 17:43
 28/49 Akiteki ***** válasza:

Mit csodálkoztok? Ő már jár kutyaiskolába és most mindent tud.

Egyébként a kutya meg a ló sem bonyolult állat. A tehén, az igen! Az egy bonyolult állat. De én megfejtem.

2011. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
Remélem azt, hogy nem bonyolult, csak a vicc kedvéért írtad. :)
2011. máj. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
Azaz, a kutyatartók lázonganak, el akarják hitetni magukkal, hogy őkis pontosan annyit törődnek a kutyájukkal, mint a kutyás. De ez "sajnos" (hála az égnek) nem igaz. Napi három séta + játék meg néha kutyasuli nem ér fel azzal amit a kutyás csinál. Titeket úgy is nevezhetlek, hogy antikutyás.
2011. máj. 7. 18:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!