Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor hiszitek el végre hogy...

Mikor hiszitek el végre hogy a kutyatartó és a kutyás az nem ugyanaz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 15:05
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
Dede, épp téged tologatott
2011. máj. 7. 18:40
 42/49 A kérdező kommentje:
Én nem nézek le senkit, csak nem értem mért kell, és kicsit idegesít
2011. máj. 7. 19:30
 43/49 anonim ***** válasza:
Hű, mondom én, hogy unatkozik :D. Plüss kutyát neki! (de ugasson is ám, ha megnyomod a pocakját!!!) ;)
2011. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Ha jól értem te a kutyást minősítésnek használod. Én a gazdát használom annak. Aki nem gazda, az meg tulajdonos.


Viszont azért az elég durva, hogy szerinted aki naponta háromszor sétáltat, meg elmegy kutyaiskolába, az még neked nem elég a "megfelelő" azaz kutyás minősítéshez. Én összetenném a két kezem, ha csak minden harmadik kutyatulajdonos eljutna idáig.

2011. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Csak szórakozik.A stílusa kísértetiesen hasonlít Magyarország legjobb kutyásának fiáéhoz.
2011. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Mekkora egy idióta öntelt "kutyás" vagy. Remélem vannak olyanok is akik amellett, hogy kutyások az emberi társadalomba is képesek beilleszkedni, mert te úgy látom csak egy nálad egyszerűbb lénnyel tudsz kommunikálni, mert ő nemképes érvelni. Látható, hogy nem szoktál hozzá, ha valakinek nem az a véleménye mint neked. Az ilyenekből lesznek később a macskáikkal együtt lakó öreg nénik akik már a postást is másfél órával a várható érkezése előtt a kapuban várják. Remélem neked se jut ennél több emberi társaság, mert aki ennyire egoista, az nem érdemli meg.
2011. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
akartam csúnyábbakat is írni csak a moderátorbácsik/nénik nem engedik
2011. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Én tökéletesen megértem a kérdezőt.

Engem is idegesítenek azok a KUTYATARTÓK,akik be akarják maguknak magyarázni,hogy egy kis foglalkozástól már ők kutyások.


Meg valaki írta,hogy a versenykutyákkal napi fél órát foglalkoznak,utána meg mennek a kennelbe....Hát,képzeld el nekem 2 malim meg egy nj-m van (IPO versenyzők) és naponta legalább 2 órát dolgozok mindegyikkel+sétálunk,stb...

2011. máj. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Kutyások-kutyatartók ugyanaz.

Viszont más a kutyázás!!!!!

2011. máj. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!