Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táppal etessem a...

Milyen táppal etessem a kutyust? Most anyagilag kicsit meg vagyunk szorulva.

Figyelt kérdés
Most anyagilag meg vagyunk szorulva sajnos és nem tudok 15000ft-ot (Acana) költeni 1,5 havonta plusz a másik kutyának is kell külön táp mert az egyik kölyök a másik felnőtt, ebben és a jövő hónapban biztos nem tudok márkás tápot venni mert van egy kevés tartozásunk:(( szóval azt kérdezném hogy milyen táp van ami olcsóbb de jó? Mert a Chappi Friskies, Darling, Pedigree -ről mindig azt olvasom hogy rosszak... most akkor mit egyek mert lassan elfogy?
2011. máj. 11. 09:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

persze h megeszi a kutya, nem is arról volt szó h finnyásak lennének. azért azt nem állítanám, h a tescos táp beltartalma pont annyira jó mint egy szuperprémium acana v prémium josera...

ezek igenis jobb tápok, marketingköltség persze van, de egy chappynek még nagyobb is mert az még tévében is megy. én még nem láttam josera reklámot. haver mutatta, hozott, megnéztem az összetételét és igencsak jó. azért nem mindegy h állati melléktermék van benne vagy hús...

2011. máj. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 nory0722 ***** válasza:
Igen,ez így van:) Én szakértőket kérdeztem pl a fehérjéről és azt mondták: csak annyit súgnak meg,hogy a fehérje alatt értik többek között azt is,hogy a tyúktolltól kezdve minden sz*rt beletesznek egy olcsó tápba. Tehát a fehérje,nyersanyag,hús...stb,nem mindegy,hogy mi is lapul ez alatt. Nem mindegy,hogy a kutya csak a csirke húsát eszi meg,vagy a csirkehúsnál több benne a csirketoll,csőr és hasonlóak.
2011. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!