Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Féreg hajtótól? Vagy vigyem...

Féreg hajtótól? Vagy vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
3 napja kapta meg a kiskutyám az első féreg hajtóját ma viszont kiköpködött v mit, néztem: féreg. Az ürülékébe nem volt ezt is ma vetem észre.Ez így normális hogy a féreg hajtó űzte ki belőle? vagy csak véletlen köpte ki és nem hat a féreg hajtó??
2011. máj. 25. 14:36
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

mien 3 hetes?? 2 hónaposan hoztam a kutyát!

November 11 én született.. szóval nem janurába volt 2 honapos. árpilisba lett 5 amikor meghalt...

2011. máj. 25. 16:37
 22/33 A kérdező kommentje:

Nem vártam 2 napot, olvasd át amit írtam mondom este rosszul volt vagyis nyüszített onnan gondoltam hogy valami nincs rendbe, reggel vittem el egyből az orvoshoz!!


Ne hogy már én legyek azért is a hibás mert a kutya aki 4 napja van nálam férges:)) amikor már az ELSÖÖ nap elvitem orvoshoz hogy adjon neki féreghajtót meg nézze meg hogy egészséges.. bocs hogy ilyen kutyát hoztam:| Ránézésre sajnáloom hogy nem tudtam!!-.-

2011. máj. 25. 16:40
 23/33 anonim ***** válasza:

Figyu, tök sokan próbálnak segíteni, mondtuk vidd dokihoz, vagy legalább hívd fel!! Megtetted??

A sztori furcsa, vagy csak mert nem értjük, vagy mert van oka, hogy furcsának találjuk. Én speciel alig tudom kihámozni, amit írsz. Próbálunk segíteni, mint írtam, de rossz látni, hogy lehet, egy nemtörődöm kutyatartóval van "dolgunk".

2011. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Nem bírt kakilni a kutya de azt megoldottuk már akkora ! mert vettünk neki beöntést!

Egyik este elkezdett nyüsziteni, másnap korán regel meg egyböl orvos!

Amúgy elhiheted hogy ha leírod is tudni fogom hogy miről beszélsz mert emlékszem milyen kérdéseket tettem fel:))))

De nem belekötésből de nagyon sok közöd nincsen hozzá!!! Tettem fel egy kérdést jó lenne ha nem másra akarnál kitérni!!!

Szerintem undoritó dolog hallotakat felhozni és kérdéseket tenni elhunytakról!! és Én is utálóm hogyha valaki felidézii, nem tudom hogy halt e már emg v kid / v mid. de hidd el hogy nem kellemes érzés!! Pláne nem ujra és ujra elmondani hogy mi tőrtént akkor....

2011. máj. 25. 16:44
 25/33 anonim ***** válasza:

Dehogynem, két napig nem kakilt, csak valami gennyeset, de te nem vitted orvoshoz, hanem elment hozzátok valaki (te magad írod) aki házilag beöntést csinált a kutyádnak. ( http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1705295-szekr..


Szerinted ez normális dolog? Mondjuk egy jó kis gennyes bélgyulladásra beöntést adni....


És miután nem tanultál a saját hibádból, megint vesztek egy szaporított kutyát, aki férget hány. Kivánom, hogy neki hosszabb, és egészségesebb élete legyen, mint az előzőnek, és másodszorra te is légy felelősebb és megfontoltabb.

Most pedig szépen hívd fel az orvost, mert a féreghajtótól maximum kikakilja a férget, de nem attól hány férget, hanem attól, hogy tele van féreggel. Lehet, hogy minden tápanyagot elszívnak előle, és infúzió kellene neki. Azt is a doki tudja megmondani, hogy 2 nap múlva, vagy egy hét múlva kell ismételni a féreghajtást. Tehát légy kedves tájékoztasd az orvost a helyzetről.

2011. máj. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Röhej.. Nem is simersz fogalmad sincs hogy mit hogy mikor miért.. aztán elitélsz???

Anyum angliába él adott fel pénzt de nem tudom rögtön felvenni mert várnom kell kicsit.. elhiheted hogy utána egyből elviszem orvoshoz AHOGY EDDIG IS TETTEM!!!!

nem tudom felhivni mert nincs a kártyámon.. de ne keljen már mindent így megmagyaráznom valószinüleg oka van...

Hidd el hogy elviszem orvoshoz ahogy eddig is elvittem de nem tudok azonnal szaladni 1-2 órát kibir hiddel, mert itt játszik nincs rosszul, tegnap jötem el az orvostol azt mondta egézséges.. látom....

Megkérdeztem egyből hogy ez a féreghajtotól van e vagy sem? ha nem törődöm lenék valoszínüleg felttetem volna a kérdést igazad van:) Nem gondolod hogy akkor nem foglalkoznék a dologgal??

2011. máj. 25. 16:50
 27/33 anonim ***** válasza:

beöntés házilag.....

szerintem jó lenne,ha nem ide irogatnál, nem "valakit" hivogatnál aki beöntést ad gennyes bélgyulladásra hanem már az orvosnál lennél. amennyi időt itt töltöttél a gép előtt már vissza is érhettél volna.

2011. máj. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Megy a kutyának a hasa de nincs benne féreg, tegnap mondta az orvos hogy várjak 2 napot utána kap infúziot ha még mindig megy.

És nem egy jőt ment ember adott neki beöntést hanem olyan ismeősőm aki állatpatikába dolgozik.. Ő hozott és csinálta meg a kutyának. Utána bírt kakilni. Nem a kisújamból szívtam ki hogy beöntés kell a kutyának vagy bármi.. felhívtam hogy mit csináljak ő mondta és csinálta.

2011. máj. 25. 16:53
 29/33 A kérdező kommentje:
Hallod tesóm.. olvasd már vissza hogy míről van szó..:)))))) ez nem most volt és nem ennél a kutyánál..
2011. máj. 25. 16:54
 30/33 anonim ***** válasza:

82%-os-nak!


Csakkitti!!!

Mi vagy te nyomozó! Ne buzeráld már a kérdezőt? Vagy így talán jobban érzed magad.

A kérdésére válaszolj, úgy mint a többi és ne kötekedj.

2011. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!