Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Féreg hajtótól? Vagy vigyem...

Féreg hajtótól? Vagy vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
3 napja kapta meg a kiskutyám az első féreg hajtóját ma viszont kiköpködött v mit, néztem: féreg. Az ürülékébe nem volt ezt is ma vetem észre.Ez így normális hogy a féreg hajtó űzte ki belőle? vagy csak véletlen köpte ki és nem hat a féreg hajtó??
2011. máj. 25. 14:36
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Könyörgöm még az állatorvos sem mond diagnózist hasraütésre! És mégis miben pusztult el az a kiskutyus? Csak nem a bélgyulladásban, amit beüntéssel kezeltetek az okos ismerősöddel? (állatpatikában dolgozik = eladó? asszisztens? gyógyszerész? egyik se orvos!!!)


Írjál privit, add meg a dokid számát, meg a kutyád nevét, felhívom neked és megbeszélem vele, hogy mikor kell következőre féreghajtani, ha ennyire férges. Azt is megbeszélem neked, hogy még várni kell a pénzedre, és majd ha tudod kifizeted, addig meg ott hagyod a személyid, vagy akármit.


Én is voltam már tök idegen állatorvosnál pénz nélkül, mentett kutyával, hirtelen kellett segíteni. Segített, pedig nem is ismert. A saját orvosodhoz csak oda mehetsz ingyen egy kérdés erejéig!

2011. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Még azt se tudta az orvos hogy miben halt meg...........


Hol kell írni privit?

Köszi amúgy, de elviszem még ma a kutyát, semmire nem mek vele ha így felhivjuk akkor is megkel várni hogy feltudjak venni pénzt hogy vegyek neki gyógyszert! Fél óra múlva már kitudok menni felvenni csak amikor feladja mindig várni kell kicsit. Majd írom hogy mi volt az orvosnál.

De írjál rám privibe mutatnák pár képet a kutyáról csak hogy a felelőtlen állatgonzást lásd hogy akkor nem így nézne ki a kutyám..:))

2011. máj. 25. 17:07
 33/33 A kérdező kommentje:
Késve írok, de teljesen jól van a kutya! Voltunk orvosnál, mondta hogy van olyan féreg ami tüdön keresztül távozik (azért köpte ki) adott valami gélt, amit a szájába kel nyomni és lekel nyelnie.. atól ki kikakilta de nem volt benne sok. Már teljesen jolvan azóta. SZépen nő, meg játszik:DD
2011. jún. 27. 23:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!