Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz döntés baba mellé kutya?

Rossz döntés baba mellé kutya?

Figyelt kérdés
Négy hónapos a lányom. Múlt nyáron elpusztult a kutyám. 30 éves vagyok, amióta az eszemet tudom mindíg volt kutyám. Kertes házban élünk, a párom, és az anyukám is velünk él. Ök is szívesen foglaalkoznak majd vele. Tisztában vagyok a felelős és higienikus kutyatartás szabályaival. Az eddigi kutyáim barátságos, jólnevelt állatok voltak, szerintem most is menne. Egy ismerős szerint viszont nem vagyok normalis ha a babámhoz idehozok egy kutyát. Szerinte veszélyes rá nézve. Mi a véleményetek jöjjön kutyi vagy ne?
2009. márc. 25. 21:46
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
95%

Hello!


Ha úgy érzed, bírnád energiával, csak támogatni tudom. a kutyák legtöbbje kifejezetten családcentrikus. Nem akarok mélybemenő tudományos elemzésekbe belemenni, de a kutyák természetes életkörnyezete (bármennyire is furcsa) az emberi család. Az kifejezetten hasznos, ha egy kiskutyát szereztek be, ami e gyerekkel együtt nő fel.

Ha esetleg mégis félnél egy kicsit, válassz olyan fajtát, ami híres gyerekszeretetéről. A golden retriver-t ajánlanám. Rendkívül szereti a gyerekeket, nem egyszer előfordul, hogy közelebbi kapcsolatba kerül egy gyerekkel, mint a gazdájával.


egy szó si száz, az ötletet csak támogatni tudom!

2009. márc. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem nem veszélyes de csak olyan kutyafajtát válassz amely szereti a gyerekeket pl. pulit vagy pumit de a pulit lakásba nem ajánlom mert a hosszu szőre miatt elég büdös lehet és kell neki a mozgástér is
2009. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Huhh már kb egy éves ez a kérdés de azért írok:D Skót juhász szerintem jó ötlet kisbaba mellé. Igaz én két éves szletésnapomra kaptam apukámtól. A szőrébe kapaszkodtam és úgy sétáltam vele meg minden. (persze ehhe z meg kell neveleni hogy meg ne harapja a kisgyereket vagy valami)
2010. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Lett kutyusunk. A lányom imádja. Most 15 hónapos, és már "parancsolgat" a kutyának, helyre teszi ha kell:)

A kutya egy közép termetű keverék, aki nagyon buta, nagyon csúnya, viszont imádnivalóan kedves, hízelgős, jámbor állat. Tanítgatjuk őket egymás tiszteletére:)

Szóval nem bántam meg!!!

2010. febr. 19. 23:49
 45/45 anonim válasza:
Nem rossz dontes, ne butaskodj:)En is imadom a kutyakat, van is egy Labradorunk, meg egy kiscicank.Remeljuk a baba jon nemsoka, mar rajra vagyunk az ugyon:)
2014. máj. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!