Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos kölyök kutyámat...

5 hónapos kölyök kutyámat szájba vágta a bátyám, csak azért mert szeretetből rá állt a nadrágjára a kutya, hogyan tudnám a kutyám erről leszoktatni, hogy rá álljon az emberekre?

Figyelt kérdés
Épp sírok egyfolytában, nem tudom abba hagyni... Annyira sajnálom a kiskutyám, hogy kapott egy erős ütést és utána nyamogott és nyüszített is egy ideig... A szívem majd megszakad ha valaki bánt egy állatot és fájdalmat okoz ezzel a kutya lelkének és testének is. Úgy volt, hogy bátyám eljött hozzánk egy kis időre és a kutya ilyenkor annyira örül neki is, hogy rá állt a rövid nadrágjára és az koszos lett és méregből szájon és torkon vágta a kutyát az meg azt se tudta miért kapta, hisz ő csak szeretet akart és simogatást. Utána bementem a wcbe, hogy senki se lássa és azóta is sírok, most itt a szobámban is. A kutyán látszik, hogy szomorú pedig már megvigasztalta anyukám és én is. Azért szeretnék tőletek tanácsot kérni, hogyan szoktassam erről le a kutyát, mert meg szeretném őt védeni az ilyen verésektől. Sokkal érzékenyebb mint a többi kutya és jobban szeretetre vágyóbb. Már nagyon pici kora óta, ha valaki megjön hozzánk akkor össze vissza pisil örömében és ez is fura nekem, olyan ideggyengeségre vall, hogy ennyire pisil össze vissza és a vendégek meg csak nézik, hogy a lakásba egyfolytában törölni kell mert futkos és csöpögtet össze vissza. Ki mit tanácsol?
2011. júl. 4. 16:36
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
És hol is van benne hiba kiscsillag?
2011. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Ha én meg tudtam ezt tanítani a 9 hetes kutyámnak
2011. júl. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
A kis jelzőidet meg tartsd meg magadnak, Kis csillag! ;)
2011. júl. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Nézesd meg egy tanárral, aztán beszélhetünk.
2011. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
ha a kutya felugrik rad,akkor a terdedet fel kell emelni es a kutya melkasahoz tenni,majd erosen nyomni,a kezeddel meg a nyakat foghatod es azzal nyomod le..parszor ezt megcsinalod,rajon hogy nem ugralhat..de ez csak akkor megy ha mas is ezt teszi ha ugrik..mert ha csak te nem engeded,mas igen akkor azthiszi majd hogy ez csak rad vonatkozik
2011. júl. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
88%
Én meg az ilyen Little Red féléket rúgnám fel. Nem az a kutyanevelés ha olyat levágsz a kutyának, hogy fájdalmában felnyüszít. Amúgy, az igaz hogy kell őket nevelni, és sok az elkényeztetett, de a sokat ütött-vert kutyából egy idegileg labilis, félős, esetleg agresszív eb lesz aki mindenkitől tart, de legfőkébb a gazdájától. Nem tisztel téged, hanem FÉL!!! tőled. Marha nagy tudás 80 kilósan megütni egy 2 kilós kölyköt. "Állatbarát" ... Én is láttam hogy egy pasi hívta a csivaváját, nem jött azonnal, odament és lekevert neki egyet. A fél kilós kutyának a semmiért. Úgy lebactam volna neki én is egyet egy ping-pong asztal méretű tenyérrel...csak hogy arányos legyen a szitu! Az agyonverés és a nyali-fali közt van a helyes középút. Szerintem.
2011. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
MONDOM NEM ERŐBŐL KELL MEGÜTNI! Nem tudsz olvasni b@sszameg?
2011. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!