Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hát ember az ilyen? Azt...

Hát ember az ilyen? Azt hittem, agyon ütöm!

Figyelt kérdés
Az egyik hipermarketben vásároltam ma, és ahogy beparkoltam, láttam, hogy a mellettem lévő kocsiba bezártak egy aranyos kutyust.40 fok árnyékban, a kocsiban lehetett vagy 60.Szegény először a hátsó ablakon nézett ki, aztán gondolom, ahogy fogyott az ereje, mindig lejjebb ment.A végén már a padlón kuporgott.Nem mentem be, vártam, tudtam, hogy járkálnak a biztonsági őrök.Szóltam az egyiknek, aki bemondatta a hangosba.Halljátok, volt vagy 20 perc, mire a felhívástól kijöttek.Komolyan azon voltam, hogy rendőrt hívok, hiszen ez állatkínzás.Majd jön a 130 kg-os tésasszony, hogy :Jajj picinyem, meleged van?Legszívesebben felrúgtam volna.Csak annyit mondtam, hogy ha maga maradt volna 50 percet a bezárt kocsiban, lefogyott volna legalább vagy 10 kg.Hát milyen ember az ilyen???Felfordult tőle a gyomrom.Szerintetek?
2011. júl. 9. 14:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

"És a harci kutya aki megette a gyereket? Már nem is tudom mikor volt ez a hírekben... "


harci kutya, mi... tudod egyáltalán, hogy mi az a harci kutya?


(azt meg már csak zárójelben jegyzem meg, hogy a pit bull terrier, és egyéb bull-típusú terrierek - tehát a köznyelven "harci kutya"-ként illetett ebek - a harapási statisztikák első tíz helyén sincsenek! az újságírók pedig ugyanolyan dilettánsok, és tökéletesen tudatlanok kutyailag, mint Te... )

2011. júl. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem én azonnal betörtem volna az ablakot... és egyben hívtam volna a 112-t, jöjjenek is ki rögtön a helyszínre.
2011. júl. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

Ne becsülj alá... Csak így írtam mert az emberek többsége tudja mire gondolok (vagy sejti legalábbis). A statisztika...

Én magáról esetről beszélek. Nem érdekel a helyük a harapási statisztikán. Bár említhetném Kelemen Anna kutyáját is, de a nő se százas...

2011. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"Én 170 vagyok, de tőlem egy fejjel magasabb volt"

Ritkán láthatni 180-as kövér nőket... Én speciel csak alacsony 100 kilósokat láttam.

2011. júl. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Pedig ez egy magas, kövér nő volt, de nem oszt, nem szoroz semmit az egyén súlya.Lehetett volna 40 kilós is, akkor sem csinálok ilyet!
2011. júl. 9. 14:58
 16/23 anonim ***** válasza:
Sokan azt gondolják,hogy a "harci kutya" milyen veszélyes,pedig még eredetileg is úgy lett kitenyésztve,hogy emberre nem támadhat! Ez alapszabály! A harcikutya csak kutyára v más állatra támadhatott régen is. Ez kb olyan tévhit,mint hogy a véreb milyen vadállat,pedig az meg a sebzett,vérző vad ügyes követése miatt kapta a nevét,szóval nagyon jó orrú vadászkutya.
2011. júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

a "ne becsülj alá"-ból sajnos nem derül ki a kinológiai képzettséged.


van felvágott fülű juhászkutyám, akit előbb néznek "harcikutyának", mint a vágatlan fülű pit bullunkat... de ugyanígy argentín dog, boxer, masztiff, dobermann tulajdonosok is megkapják ezt a jelzőt a kutyáikra. szóval, biztos vagy benne, hogy harci kutya volt? és ha igen, akkor milyen? stafford, pit bull, bullterrier? figyelem a híreket (főleg a kutyásokat), de pit bull támadás már időtlen idők óta nem volt az országban. olyan már igen, amit a szakértő újságírók "harci kutyának" tituláltak...

2011. júl. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Jól van legyen, igazatok van! Beadom a derekam. Kinológia... Van ilyen ismerősöm, sokat beszélgetünk a kutyákról.
2011. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
mármint egy a kutyák területen jártas ismerősöm.
2011. júl. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem meg jogász ismerősöm, mégse járkálok a törvény témakörbe észt osztani.
2011. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!