Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hát ember az ilyen? Azt...

Hát ember az ilyen? Azt hittem, agyon ütöm!

Figyelt kérdés
Az egyik hipermarketben vásároltam ma, és ahogy beparkoltam, láttam, hogy a mellettem lévő kocsiba bezártak egy aranyos kutyust.40 fok árnyékban, a kocsiban lehetett vagy 60.Szegény először a hátsó ablakon nézett ki, aztán gondolom, ahogy fogyott az ereje, mindig lejjebb ment.A végén már a padlón kuporgott.Nem mentem be, vártam, tudtam, hogy járkálnak a biztonsági őrök.Szóltam az egyiknek, aki bemondatta a hangosba.Halljátok, volt vagy 20 perc, mire a felhívástól kijöttek.Komolyan azon voltam, hogy rendőrt hívok, hiszen ez állatkínzás.Majd jön a 130 kg-os tésasszony, hogy :Jajj picinyem, meleged van?Legszívesebben felrúgtam volna.Csak annyit mondtam, hogy ha maga maradt volna 50 percet a bezárt kocsiban, lefogyott volna legalább vagy 10 kg.Hát milyen ember az ilyen???Felfordult tőle a gyomrom.Szerintetek?
2011. júl. 9. 14:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:23


Ott a pont! XD

2011. júl. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én egy lakóbuszban élek (egy átalakított Ford Transit), és van egy Jack Russel Terrierem. Napközben nem a buszban van, hanem a munkahelyemre viszem magammal, sosincs egyedül. Egyszer amíg vásároltam benthagytam a buszban nyáron (csak jelzem, a busz hűtését külön levegőztető és klímaberendezés oldja meg, ami akkor is megy, ha a motor áll, és az ajtók zárva vannak), Mire kiértem egy ember betörte a szélvédőt, hogy kimentse a kutyámat, a hűvösből... Ott ordibált velem, mikor kiértem, rendőrt is hívott, két óra volt, mire elmagyaráztam, hogy ez nem egy kisbusz, hanem a lakásom, ami belülről klimatizált :D Persze tudom, hogy ez a történet nem hasonlít a leírtakra, csak gondoltam elmondom :D azóta tábla van az ablakomban, hogy: "kérem, ne törje fel az autót, belül klíma dolgozik". Bár én arra a pasira sem haragudtam, aki kiszedte a kutyám, ha nem tudtam volna, én is rátöröm az ajtót.
2011. júl. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
15:23, nekem is van éppen jogász ismerősöm, de alapműveltségem mégis van a jog terén(a kutyák terén kevésbe, de mégis többet tudok, mint egy egyszerű ember). De elnézést, hogy ilyen későn reagáltam a hozzászólásodra, sürgős dolgom akadt. De most már ne vitázzunk, mert gyűlölöm a vitákat.
2011. júl. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!