Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cerberos - félős kutyáknál is...

Cerberos - félős kutyáknál is kannát használnak?

Figyelt kérdés

Egy barátom, volt a félős mentett kutyájával szocializációs foglalkozáson merthogy mindenki azt mondta neki, hogy ők a legjobbak. A foglalkozáson együtt voltak a félős és az agresszív kutyák, és mikor a kutyájának nekiugrott az egyik agresszív, kannával rendezték le a szituációt. A kutyája ezen annyira bestresszelt, hogy a gazdájához sem mert odamenni, és azóta is minden erősebb hangra megugrik, pl. a pet palackot is egyben kell kidobniuk, mert a kutya retteg az összenyomás hangjaitól is. Azóta a férfiaktól mégjobban fél, mint korábban. Ez már jópár hónapja volt, azóta sem tudja, hogy mit csináljon, ha az állítólag legjobb suliban csak rontottak a helyzeten.

Miért engednek össze félős kutyát agresszívvel? És miért használnak ilyen rémisztő megoldást akkor, ha félős kutya is van a helyszínen?


2011. júl. 13. 12:20
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
31%
A csoda és a komoly rosszabbodás között elég nagy a távolság...
2011. júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 militaryfanatics ***** válasza:
64%
az igazság és a hazugság között is :-P
2011. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
49%

Senki nem tudhatja, hogy amit kérdező mondott, igaz-e. De 1, számomra (és ahogy nézem az értékelést még elég sok "h.lye" számára) a videó pont elég volt.

2, senki sem tökéletes akárhogy kapálóztok, főleg, hogy az iskola nem egy test, hanem sok különálló ember. Miért fájna beismerni hogy elképzelhető, a kérdező esetében hibáztak? Attól még a ti kutyátok ugyaúgy tovább "működik".

2011. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
67%
Mert az emberek többsége általánosít, mind támadásban mind védekezésben ....
2011. júl. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 Egyed_embere ***** válasza:
19%
Ja, a németek 45-ben bombázták a városunkat, gyorsan fel is gyújtom ezért az Opelomat!
2011. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
42%
Annyira el van túlozva ez a video. valaki muttassa már meg nekem, hogy hol üti veri kannával az ebet? mert esküszöm, nem látom!!!!
2011. júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
Ha csak kicsit üti akkor szabad? Itt nem arról van szó, hogy fizikailag üti-veri. Hanem hogy a kutya retteg és nem csinált semmit rosszat csupán el akart menni a gazdája után ahogy a feladat is kívánta, el az idegentől. És ráadásul még kapott is egyet a semmiért. Láttam már más videókat ilyen feladatról és világosan kiemelik, hogy ne a nyakörvénél fogjuk meg a kutyát mert ha forog akkor kicsavarja a kezünket.
2011. júl. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 Egyed_embere ***** válasza:
33%
Tök egyszerű a dolog: ne is menj a környékére a sulinak! Veled csak sűrűbben lennének, nem többen!
2011. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
82%
Te meg csak szánalmas vagy, hogy sértegetni próbálsz ha jobb mondanivalód nincs.
2011. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim válasza:
57%

Úgy szeretem ha valaki, valakinek a nevében nyilatkozik! Feltételezem, a barátod tud írni, miért nem tette fel a kérdéseit Ő maga? Miért több hónap után "panaszkodik"? Miért nem a kutya problémáját próbálja orvosolni. Több hónapos az eset és nem tett semmit? (na itt a bibi !) Ha nem tetszett a módszer, miért nem kért máshonnan segítséget...szval nekem ez az egész nagyon sántít! Több éves videóval is bepróbálkoznak itt egyesek....nagyon szomorú, hogy ilyen emberek vannak.

Én járok (tam) a Cerbibe, ovi, alap...és remélem folytatjuk közepen is...ha kérdésem van felteszem, ha nem tetszik a módszer - próbálom megérteni - vagy tovább lehet menni. Én banktisztviselő vagyok, nem ez a "szakterületem" ezért kértem segítséget és kaptam is nem egyszer, többször is.

(Szocin. egyébként nem kell fizetni, tehát rögtön az első hozzászóló is beégett...fogalma sincs róla, csak írja...nem mondom mit, mint a kérdező is, mert Te ott voltál? láttad már foglalkozást? Honnan tudod, hogy rossz az a palack? Nekünk is van, (kicsi fél literes) és sokszor nagyon hasznos! Egy kutya nem 5 perc alatt tanul meg valamit…ez egy folyamat, lehet fél év, de egy is…és folyamatosan foglalkozni kell egy kutyával (legalább is egy felelős állatbarát így tesz!)

Egyet sajnálok az egészben, A kutyát...mert most adva van egy stresszes kutya, akinek a problémájára nagyívben "tojik" a gazdája, ezek szerint több hónapja!

UI: A sógorom húgának az anyósának a féltestvére látta Brad Pittet tejet venni a sarki boltban! Most akkor nem járjuk már szupermarketekbe ?

2011. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!