Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy lehesen egy kutyám?

Figyelt kérdés
Először is: bérházban lakunk a másodikon. Egy csivava kutyust szeretnék. Nem muszály fajtisztát, mert azok elég drágák.Már nem tudom mennyi ideje gyűjtöm rá a pénz, hogyha lesz akkor majd én is besegítsek :). Megvan hozzá az anyagi helyzetünk is. Van egy tengeri malacom is akit imádook<3. Már 5-6 éve meg van, és mindennap foglalkozom vele, etetem, itatom, szóval, minden amit kell megcsinálok. A tengerimalac is imádja a családot. Ha kiveszem a ketrecből, mindig összetakarítok utána. Már egyszer kérdeztem a szüleim, h lehet-e kutyám. Anya simán igent mondott, apa pedig azt mondta, hogy még magad körül, sem tudsz rendet tartani, nemhogy a kutya után!- (ez nem most volt hanem már vagy egy féléve vagy több). Tudom, hogy nem könyörögnöm, hanem bizonyítanom kell.Azóta, szorgalmasan segítek a lakásban a takarításban és nem csak a kutya miatt, hanem a szüleim miatt is, mert régen tényleg nem csináltam semmit.JÓ látni, hogy amikor hazajönnek a szüleim, nem kezdenek el takarítani, hogy ne szaladjon a lakás, hanem látják, hogy rend van és nyugodtan ledőlhetnek egy félórára. Mostmár végre igazából azt érzem, hogy felkészültem a kutya tartásra. :D A szülinapom szeptemberben lesz.Szerintetek felhozhatom a témát, hogy lehetne egy kiskutyám?
2011. júl. 19. 09:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nálunk is majdnem ez van csak azzal a különbséggel hogy nekünk volt 2 kutyánk vagyis egyik még él a másikat 2 éve elkellet altatni:( tesóm kutyusa volt bár mindenki nagyon imádta és tesóm most mondta hogy ő felkészült egy új kutyusra még mindig hiányzik neki az első kutyusa nekem is..de ahányszor felhozzuk a témát anyáéknak hogy legalább a Szofi nem lenne egyedül tudna kivel játszani meg minden de nem akarják anyát meg lehetne fűzni de apát sajnos nem tesóm is azért nem jön le velem sétálni mert nincs mit fognia mondom át adom a Szofit de ő mondja hogy az úgy nem jó..mi se tudjuk hogy vegyük rá anyáékat...neked is sok sikert!!
2011. júl. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nagyon drukkolok nektek!!! Kérezd meg, hogy miért nem engedi meg. Hátha tudtok rajta változtatni...
2011. júl. 19. 12:22
 13/15 anonim ***** válasza:
szerintem felkészültél rá, is nyugodtan felhozhatod :D
2011. júl. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
nagyon köszönök mindenkinek mindent ! végre megkaptam a kiskutyát igaz bolognese nagyon okos és aranyos egyszerűen imádom. köszönöm :)
2012. márc. 2. 09:52
 15/15 anonim válasza:
Milyen nevet adtál neki? :D
2012. márc. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!