Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Altatás, vagy sem? Írjatok...

Altatás, vagy sem? Írjatok vmit kérlek. Tisztára kivagyok már. :'- (

Figyelt kérdés

Kutyám 12 éves, kisbabám 10 hónapos, panellakásban lakunk. A kutya megy neki, nem durván, de 2x már odakapott, és morog rá állandóan.

Ezt még kibírnánk, vhogy csak megszoknák egymást szép lassan.

De pár hónapja elkezdett bepisilni, és most már ott tartunk, hogy nem elég neki a napi 6-7 séta. A férjem reggel6-tól, estig dolgozik, én rángatom a kutyát-gyereket sétálni napi többször, totálkár vagyok, ha bejön a rossz idő, nem is tudom mi lesz, egy ilyen kisgyereket nem lehet ennyiszer le-föl pattogtatni, mert ugye mikor a kutya jelez, szaladni kell...tök büdi van már a lakásban, és félek, hogy a gyerek is elkap vmit tőle, viszont 12 éve velünk van, szeretem, nagyon kötődök hozzá, ezért is szenvedünk ennyi hónapja, hogy megszokja a gyereket.

eddig a doki a korára gondolt, de nagyon büdös is szegény, mintha vmi, ááá, nem is tudom, nagyon gáz, tegnap vettek tőle vért, ma késő este lesz eredmény...nem tudom, ha vesebaj, azt mondta a doki hogy jobb elaltatni, de én beledöglök...de abba is beledöglök, ha a gyereknek vmi baja lenne...


2011. júl. 20. 07:58
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

igen:-) az tetszett..

mindenképp írok, köszi.

2011. júl. 20. 21:10
 22/33 A kérdező kommentje:

havi 20 rugó körül lenne a táp, és nem biztos, hogy segít...:''(

Nem tudjuk ezt vállalni...de még gondolkodunk pár napig, hátha találok vmit...

2011. júl. 21. 22:27
 23/33 anonim ***** válasza:
Melyik tápot kellene kapnia?
2011. júl. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Szia, a doki a Royal canin Renal-t ajánlotta, persze ez a legdrágább, de ő ezt tartja a legjobbnak. Most megyek a Freschnapfba, mert találtam a neten hasonló kicsit olcsóbb vesetápokat, megnézem, mert lehet, hogy abból meg többet kell neki adni, de azok is havi 12ezer lenne...de azt megpróbáljuk 2 hétig, ha van vmi javulás, akkor még várunk, ha nincs, akkor megválunk Tőle..:-(

Így döntöttünk ez alatt a hosszú éjszaka alatt, amit sose felejtek el...:'(


Te tudsz segíteni, hogy olcsóbban hozzájussunk esetleg?? Vagy miért kérdezted?

köszi

2011. júl. 22. 09:48
 25/33 anonim ***** válasza:

Akkor már szerintem ne a Fressiben vedd meg, ott a legdrágább. Neten próbálj rákeresni, pl. a www.tapfutar.hu-n, itt általában alacsonyabbak az árak.

Remélem bölcs döntést hoztok, és szurkolok!

2011. júl. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Köszi, sajnos amit a doki mondott, az mindenhol baromi drága...1-2 ezer ide oda, a mi helyzetünkben tök mindegy, mert se 20at, se 17et nem tudunk kiadni rá...

Ez amit vettünk, szintén kifejezett vesebeteg táp, hát remélem...bár ez is drága, de majd meglátjuk, hogy ki tudjuk-e szorítani...annyira szörnyű ez...

Amúgy a kutya rosszul van, mert eddig napi 1x evett egy jó adagot, msot ebből meg összviszz 20dkg kell egész napra, és azt is el kell osztani 3 adagra, és tök kivan, éhes a szerencsétlen...:-( Meg hát a husi után ropogtathatja ezt a szr tápot...de ízlik amúgy neki ...:-)


köszi

2011. júl. 24. 21:20
 27/33 anonim ***** válasza:

Szegény. Nagyon remélem, hogy helyre jön és még egészségesen, boldogan szaladgálhat veletek:) Olyan jó lenne ilyenkor tudni, hogy ő mit akar(mármint élni még vagy..:(). Remélem, hogy megoldódik előbb utóbb és minden rendben lesz veletek és a kutyussal is!:) Írd meg, ha van valami!:)


Én voltam a 08:17-es:)

2011. júl. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:)

08:07es vagyok:)

2011. júl. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

nem lehet,hogy a gyerek valami ,,rosszat" csinált a kutyával?(pl.:meghúzta a fülét,farkát,ráült,stb.)

valami falattal össze kéne szoktatni Őket.

2011. júl. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

08.07nek, köszönöm.


Utolsónak...nem az összeszoktatás a legnagyobb baj, ahhoz idő kell, és türelem. Nem bántotta, eegész pici korától rámorog:-(, de ez a kisebb gond...hanem ez a bepisilés, stb...

2011. júl. 25. 10:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!