Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Altatás, vagy sem? Írjatok...

Altatás, vagy sem? Írjatok vmit kérlek. Tisztára kivagyok már. :'- (

Figyelt kérdés

Kutyám 12 éves, kisbabám 10 hónapos, panellakásban lakunk. A kutya megy neki, nem durván, de 2x már odakapott, és morog rá állandóan.

Ezt még kibírnánk, vhogy csak megszoknák egymást szép lassan.

De pár hónapja elkezdett bepisilni, és most már ott tartunk, hogy nem elég neki a napi 6-7 séta. A férjem reggel6-tól, estig dolgozik, én rángatom a kutyát-gyereket sétálni napi többször, totálkár vagyok, ha bejön a rossz idő, nem is tudom mi lesz, egy ilyen kisgyereket nem lehet ennyiszer le-föl pattogtatni, mert ugye mikor a kutya jelez, szaladni kell...tök büdi van már a lakásban, és félek, hogy a gyerek is elkap vmit tőle, viszont 12 éve velünk van, szeretem, nagyon kötődök hozzá, ezért is szenvedünk ennyi hónapja, hogy megszokja a gyereket.

eddig a doki a korára gondolt, de nagyon büdös is szegény, mintha vmi, ááá, nem is tudom, nagyon gáz, tegnap vettek tőle vért, ma késő este lesz eredmény...nem tudom, ha vesebaj, azt mondta a doki hogy jobb elaltatni, de én beledöglök...de abba is beledöglök, ha a gyereknek vmi baja lenne...


2011. júl. 20. 07:58
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Sajnos a táp sem segített, sőt még rosszabb lett a helyzet. Röviden el kellett altatnunk...:'-((((((

Borzasztó érzés, nem kívánom senkinek...:-(


Köszönöm mindenkinek a hszeket...

2011. aug. 13. 21:15
 32/33 anonim ***** válasza:

08:07 vagyok.

Nagyon sajnállak benneteket, de Neki is jobb így, már nem szenved!!!:(

Remélem a babával minden rendben!!

Üdv. 16 hkm:)

2011. aug. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Sziiia! :-)

Köszi, igen, a babóval minden oké, megmondom őszintén, hogy ő az aki tartja az emberben a lelket, hisz 12 év nem volt kevés, nagyon ehéz felfogni, hogy nincs, De ez a kis visítós mancika nem hagyja, hogy az ember elszontyolodjon, minden nap van vmi kis újdonság amit csinál, így minden nap egy kis csoda...(a fáradtság azért megvan...)


Köszönöm, hogy írtál, és kívánok Neked könnyű babásodást, és szülést, azért a gyerek a legfontosabb dolog az életben, akárhogy is nézzük...pedig előtte nem így gondoltam...Minden jót, és köszi.

2011. aug. 15. 08:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!