Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik lenne az a kutyafajta...

Melyik lenne az a kutyafajta ami ideális lenne hozzám?

Figyelt kérdés

Számomra a legfontosabb egy kutyában a hűség.Ez az első szempont. előzöleg már volt egy Malamutom...háát nem volt épp a hűség mintaképe.:/ Szoval fontosak lennének az alábbi szempontok:

-hűség

-valamilyen szinten őrző-védő szerep.( de azért nem akarok félni töle:D)

-mégis legyen játékos,és aranyos pofája.

-valamint mindenképpen legyen közepes méretű, vagy annál nagyobb.

A válaszokat elöre is köszönöm:)


2011. júl. 20. 17:06
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:
belga juhász talán?
2011. júl. 20. 17:15
 12/51 RaksashaGirl ***** válasza:
Ömm.. Merre laksz? Nálunk van egy gazdátlan, mentett amstaff keverék. valszeg labrador-amstaff.. Imádnivaló egy dög, játékos, valamivel magasabb a normál pitbulloknál és az izomzata is jól rendbe jött. Kicsit ugyan ráncba kell szedni, de semmi baj nincs vele. Egyáltalán nem agresszív. Ha érdekel, írj privit, és küldök képet, meg pontos leírást a kutyusról.. Amúgy ő még fiatal is, valszeg 11 hónapos lehet. :)
2011. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 RaksashaGirl ***** válasza:
Kinézetre is teljesen pitbull.. :) És a leírtaknak is megfelel. Nem is mondom azt se hogy sokat eszik.. 3 kiló táp úgy négy-öt napig elég neki. Napi egy etetéssel :)
2011. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:

Szerintem nem túl agresszív a staffi, úgy gondolom , hogy nevelés kérdése. Ha foglalkozol vele eleget, lemozgatod, kutyasuliba járatod ( örző -védő nekik nem is szükséges , ugyanis benne van a vérükbe), és megfelelően szocializálod, akkor nem hinném , hogy problem lenne .

De csak akkor válaszd ezt a fajtát, ha tökéletesen megbízol benne. Én 18éves nő vagyok , de "bemertem vállalni", mert ő számomra A kutya :) ( bár még kölyök )

2011. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 RaksashaGirl ***** válasza:
Akit leírtam, vele már kemény két hónapja foglalkozok. Nagyon okos, imád tanulni, bár azért neki is fel kell hívni a figyelmét. Csak ugye mi ideiglenes befogadóként tartunk pár kutyát.. három saját spáncsi, egy mentett (már gazdis), egy saját belga-kaukázusi keverék kutya, és egy snaucer keverék, a pitbull "haverja", bár mostanában sokszor hajba kaptak. Egyedül szerintem tökéletes kutya lenne :)
2011. júl. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:

Tudom hogy írták de nekem is amerikai staffordshire terrierem van és sztem a legjobb kutya!


Nem agresszív a linken lejjebb olvasd el a "jelleme" rovatot!

[link]


Pitbullal ellentétben, nem annyira vad, és vmivel kisebb.


staffi kell neked!!!

2011. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
17:08 nalunk a labradorok meg goldenek inkabb inkabb jol radugranak es megnyalnak mint hogy orizzek a hazat. mindig vannak kivetelek, DE nem orzo vedo kutyak nincs olyan tenyeszto aki azt mondana hogy azt a ket kutyafajtat ajanlana orzo vedo szerepre.
2011. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
17:22 egyetertek a staffik nagyon jo orzo vedok es mellette megvan az a terrieres jatekos kedvuk. Nem hatalmas kutya es nagyon cuki.
2011. júl. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:

Pl. Mudi? A belga juhász is illik hozzád.

A labrador és ehhez hasonlók lehet hogy ugatnak ha jön valaki de nem épp a leghűségesebb kutyák (mindenkit szeretnek) és nem biztos, hogy azért ugatnak mert bátrak.

2011. júl. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 RaksashaGirl ***** válasza:
0%

első 17:22

A pitbull és az amstaff egy és ugyanaz a kutya.. :D NEm is tudtad? A pitbull név az eredetük miatt ragadt rájuk. :P Ugyanarról a fajtáról van szó. Képzés kérdése hogy a kutya hogy néz ki. Ha harcra van képezve, akkor izmosabb és robosztusabb, ha csak simán pajtás, akkor vékonyabb, ezáltal magasabbnak tűnik :)

2011. júl. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!