Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik lenne az a kutyafajta...

Melyik lenne az a kutyafajta ami ideális lenne hozzám?

Figyelt kérdés

Számomra a legfontosabb egy kutyában a hűség.Ez az első szempont. előzöleg már volt egy Malamutom...háát nem volt épp a hűség mintaképe.:/ Szoval fontosak lennének az alábbi szempontok:

-hűség

-valamilyen szinten őrző-védő szerep.( de azért nem akarok félni töle:D)

-mégis legyen játékos,és aranyos pofája.

-valamint mindenképpen legyen közepes méretű, vagy annál nagyobb.

A válaszokat elöre is köszönöm:)


2011. júl. 20. 17:06
1 2 3 4 5 6
 31/51 RaksashaGirl ***** válasza:
A cane corsóról én azt hallottam hogy jó házőrző, de buta. :D
2011. júl. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
komoly?rotit tenyészt?én imádom a rotikat,mamámnál nekem is van 1:)
2011. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
Igen,igen. Már lassan 20éve:) Csak ugye ő azokhoz ért,én viszont annál azért szelídebb kutyát szeretnék.
2011. júl. 20. 17:42
 34/51 RaksashaGirl ***** válasza:
A roti is szelíd.. Nevelés kérdése. :) Anyu főnökének van egy rotija, de az olyan mint egy plüssmackó.. A betörő legfeljebb a nyáltömegtől félhet.. xD
2011. júl. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 RaksashaGirl ***** válasza:
Nos, ha akkor a staffi mellett döntessz végül, tényleg írj egy privit. Adj egy esélyt Totónak ;)
2011. júl. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
43%

hát a 120.000 az rengeteg pénz... biztos, hogy erre akarod elkölteni?...

a menhelyen annyi hűséges kutyát és olyan értelmeseket találsz, hogy csak lesel majd.

ráadásul fiatalok is vannak.

2011. júl. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

17:25-nek

"Alkalmazása: Akárcsak angol változata, ez a kutya is viador volt a múlt század második felében. Tenyésztését hazánkban betiltották"

Az amstaffi tenyésztéset pedig nem tiltották be Magyarországon. Ha ugyan az lenne hogyan lehetne megkülönböztetni?

[link]

és

[link]

2011. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
A menhelyi ötletet viszont adom, igaz ott is kell fizetni keveset, de azok a kutyák tényleg hűségesek. De ha elmennél vidd apukádat sztem ő megmondja melyik kutya viselkedése ideális (nem ugat nem húzódik a sarokba...)
2011. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 RaksashaGirl ***** válasza:

"Az angol staffordshire bullterrierből alakították ki, lényegében küllemre alig különbözik a pit bullterriertől"

Az amstaffot is hívják pitbullnak.. :) Pont azért, mert nagyon hasonló a két kutya..

2011. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 RaksashaGirl ***** válasza:
Nem feltétlenül kell a menhelyi kutyákért fizetni. Max utóköltségeik vannak, mint a szükséges ivartalanítás, esetleg oltások. :)
2011. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!