Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik lenne az a kutyafajta...

Melyik lenne az a kutyafajta ami ideális lenne hozzám?

Figyelt kérdés

Számomra a legfontosabb egy kutyában a hűség.Ez az első szempont. előzöleg már volt egy Malamutom...háát nem volt épp a hűség mintaképe.:/ Szoval fontosak lennének az alábbi szempontok:

-hűség

-valamilyen szinten őrző-védő szerep.( de azért nem akarok félni töle:D)

-mégis legyen játékos,és aranyos pofája.

-valamint mindenképpen legyen közepes méretű, vagy annál nagyobb.

A válaszokat elöre is köszönöm:)


2011. júl. 20. 17:06
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy igen,igen kiváloak a menhelyi kutyák is. Semmi bajuk,egészségesek, aranyosak,és rendkívül odaadóak. Viszont én versenyeztetni is szeretném,vinni mindenfelé..stb stb.
2011. júl. 20. 18:05
 42/51 anonim ***** válasza:
Menhelyen is találsz fajtiszta kutyát,és akkor hobby kategóriába benevezhetsz vele.
2011. júl. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 RaksashaGirl ***** válasza:
51%
Akkor a menhely nem lenne jó.. Törzskönyvezett kutyákkal lehet csak versenyre járni. És ahhoz törzskönyvezett szülők kellenek. És ha még meg is lehetne csináltatni, drága.. Szerintem nem éri meg.. Én sosem voltam híve a kutyakiállításoknak.. :)
2011. júl. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:
Kicsit eltértünk mostmár a kérdéstöl:) véleményt tud valaki mondani a belga juhász groenendael fajtárol?
2011. júl. 20. 18:14
 45/51 anonim ***** válasza:

Basszus. Bocsáss meg, de;


- az apád tökéletesen ért a kutyákhoz, ha tenyésztő, mindent tud róluk,

- van legalább 10 kutyátok, ha húsz éve tenyészti a fajtát,

- a kutyákat ismerned kéne, ha a családban rottweilert tenyésztenek,

- az apukáddal jó kapcsolatot kéne ápolnod, így segítene,


de TE a gyakorikerdesek.hu oldalon kérdezel arról hogy milyen fajta való neked, megkérdezed hogy nem agresszív-e a staffordshire, döntésképtelen vagy és itt akarsz tájékozódni arról, hogy milyen fajtájú kutyád legyen, csak azért, mert apádnak vannak kapcsolatai és könnyen tud neked kutyát szerezni. Gratulálok!

2011. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Komolyan van Szegeden roti tenyészet? Melyik a ti kenneletek ha megkérdezhetem? Számításba van véve egy rottweiler és kiváncsi lennék a kennel nevére...ha nem baj? Előre is köszi (boccs, hogy nem a kérdésre válaszoltam.)
2011. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

szerintem egy Boxer nagyon jó lenne neked:D:D

az enyém tökéletesen jó ház őrző,iszonyatosan hűséges,11 éves és még mindíg a mindene a labda :),és nagyon szép kutya:D és nagy is:D:D

2011. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

[link]

találsz fajtatisztát is.

2011. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Hát arról a szempontokról amiket felsoroltál nekem a Parson Jack Russel Terrier jut az eszembe. keress rá neten! nagyon cuki szerintem
2011. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
(nincs olyan h parson jack russell terrier - van olyan jack russell és van olyan h parson russell - a két fajta jó 10 éve különvált)
2011. júl. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!