Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a Norbi megőrült?

Ez a Norbi megőrült?

Figyelt kérdés
:DDDDD Ma olvastam,hogy update KUTYAKAJÁT!!!!! akar forgalomba hozni .DDDDDD ÁÁÁ én már szóhoz sem jutok:DDDD Mit szóltok hozzá??????????
2011. júl. 21. 12:59
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
70%
Én se futtatom a 12 éves rotimat, ha látom, hogy hízik akkor kevesebb tápot kap azt cső. Nasi? Nasi egy kutyának? Ez egy kutya! Napi egyszer kap kaját azt ossza be... elvégre ő a kutya, eddig nem mondta, hogy baja lenne a kajával. Egészséges vidám és egyáltalán nem mondanád meg róla, hogy ennyi idős.
2011. júl. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:

a nasit azért irtam,mert van aki azt hiszi h azért kövér a kutyám.

westie-röl van szó,igy is alig kap tápot,ennél kevesebbet nem adhatok neki(egy nagy marék)

2011. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
45%
Miért ne adhatnál? Én tudom, hogy az én rotim lusta mint a s3gg, amikor fiatal volt akkor sem volt hajlandó sokat sétálni. Így csak 2 bögre (2,5dl) tápot kap... ami egyáltalán nem sok de mivel lusta dög ezért pont elég.
2011. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:

hát erre már tényleg nem találok szavakat....

mi lesz a következő vajon?

2011. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem az ivartalanítás miatt hajlamos a hízásra!!!! Hanem mert keveset mozgatod és sokat kap enni (sokszor kevesebb kaját kell adni nekik mint ami a tápzacsikra vannak írva, mert akkor így jár az ember kutyája - elhízik...). Számomra a legelekeserítôbb látvány az elhízott kuty (és gyerek). A kutya elhízásáról az esetek 99%-ban a gazda tehet.... az egy dolog h az emberek magukat elhízlalják, de h a kutyájukat is.


Mindkét kutyám ivartalanított, már vagy 5 éve, ráadásul az egyik egy labrador, és nincs elhízva egyik se:

[link]

[link]

2011. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%

Látom te nem hiszed h eleget mozog,és hogy nem eszik többet mint amit a doki előirt.

lusta is,öreg is...2 kiloval nehezebb mint kéne,igy 10kg.de most egy fél marékkal szurjam ki a szemét?az se megoldás h éhezik.

2011. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:

amugy nem tudom megnézni a képet.

ja! a gyerekem se elhizott,sőt a másik kutyám se,pedig ugyanannyit mozog és eszik.csak nincs ivartalanitva.

2011. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:

Még meg sem jelent a táp a piacon, nem is tudjuk az összetételét...ne legyünk már egyből ellene...lehet még jó is kisülhet belőle?

Amúgy meg elég sok, elhízott kutya rohangál mindenütt; ha Norbinak sikerül felhívnia a közfigyelmet az JÓ dolog.

2011. júl. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:

"Na most lesznek nagy beszólások! Mit szóltok ahhoz, hogy kifejlesztettem az Update1 kutyakaját! Magas fehérje és rosttartalom, csökkentett szénhidrát! A konzervek zöme ízfokozó, aroma, gabona és nyesedék. Az ember legjobb barátja 8-10 évesen elhízva, izületbetegen, daganatosan pusztul el. Akár az emberek. Az állatnak is hús kell, rost és vitamin. Az én Szultim is 10 éves múlt, szeretnék még nyerni 5 évet vele! A kutya is Ember! Családtag! Az első gyerekünk. Olyan igazságtalanul keveset élnek! Ennek vége! Futás kell nekik és minőségi táp! Ezt a harcot is bevállalom! Lájk?"


Ezt írta ki egész pontosan.

2011. júl. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

"de most egy fél marékkal szurjam ki a szemét?az se megoldás h éhezik." Fél marék az egész kutya... és igen ha annyi kell, hogy ne legyen túlsúlyos fogd visszább a kajáját... Ismétlem ez egy KUTYA!


Amúgy meg, alig várom amíg kiadja az emberi fogyasztásra szánt ápdét 1-es daráltkutyahúst :D és minden csomaghoz járna egy egy rudi

2011. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!