Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a Norbi megőrült?

Ez a Norbi megőrült?

Figyelt kérdés
:DDDDD Ma olvastam,hogy update KUTYAKAJÁT!!!!! akar forgalomba hozni .DDDDDD ÁÁÁ én már szóhoz sem jutok:DDDD Mit szóltok hozzá??????????
2011. júl. 21. 12:59
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az ember sem, a kutya sem fog attól lefogyni, hogy éheztetjük. Hacsak nem akarjuk kínozni az állatot.
2011. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:

Látom nem érted:doki irta az adagot!

egyforma fajtáju a 2 kutya,ugyanannyit eszik,az egyik dagi(ivartalanitott) a másik nem.


És ha te fogyózni akarsz,nem koplalni kéne hanem egészségesen táplálkozni!!!

2011. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
28%
Dehogy koplalnék ha szálkásítani akarnék... ne keverj össze a 12 éves kis csitrikkel! Viszont még mindig csak ismételni tudom magam ez nem ember, hanem KUTYA! Egy retkes KUTYA! Érted, kint alszik télen nyáron, az a dolga, hogy a házat őrizze és játsszon a gyerekekkel... egy állat! Nem ember, ÁLLAT! Azért létezik, hogy minket szolgáljon, hogy nekünk jobb legyen. Imádom a kutyákat de sohasem követném el azt a hibát amit ti, hogy emberszámba veszem őket. Ennyi erővel ne vágjuk le a disznót, ne hízlaljuk mert veled se tennénk...
2011. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
50%
ja hát akkor nem is értem miért irsz ide....nálunk a kutya családtag.
2011. júl. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is de akkor sem lesz ember... hiába vered földhöz magad akkor is csak egy kutya marad. Mint írtam imádom a kutyákat de ők is csak állatok... ez a dolguk. Hogy az ember mellett álljanak, nem azt, hogy emberként kezeljük őket.
2011. júl. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%
De tudod mit ha ennyire emberként kezeled, és tegyük fel tisztába vagy az egészséges életmód alapjaival... akkor miért táppal eteted ami egy csomó feldolgozott sz4rt tartalmaz ahelyett, hogy te állítod neki össze ebre szabott diétáját?
2011. júl. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%

Fogd már föl h nem attól dagadt a kutyád h ivartalanított!!!

Ez egy TÉVHIT!!!

A képek újra:

[link]

[link]


Mindkettô ivartalanított és láss csodát nincsenek elhízva...és nem csak én kutyáim ilyen "különlegesek". Számtalan ivartalan, de sovány, idôsebb kutyát is ismerek.


Norbi meg ôgy csinál mintha feltalálta volna a spanyolviaszt... Egy igényes gazdi már most nem etet olyan szemetet mint Chappi, Darling, Pedigree stb.

2011. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
15.56: ez egy retkesül, gusztustalan hozzáállás!! A kutya nem azért létezik h szolgáljon minket.... Nekünk szerencsénk h a kutyának vannak olyan képességei amik képessé teszik h EGYÜTTMÛKÖDJÖN velünk, emberekkel. De semmiképpen sem szolgálnak minket. Miért képzeled magad felsôbbrendûnek? Mert két lábon jársz? Mert valamelyik ôsöd föltalálta a tüzet? Ez a hozzáállás a rákfenéje az emberiségnek és ezért lesz az h az unokáink már nem fogják látni a Földet....
2011. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
Nem kell agyonetetni a kutyát. Némely kutyák addig esznek, amíg van előttük kaja. Adj nekik keveset, de nem kell ilyen műanyag szärokkal etetni.
2011. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
MI az ,hogy kifejleszti?? Norbika már kutató meg állat és emberorvos meg már minden egyszerre???!!!
2011. júl. 21. 16:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!