Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a Norbi megőrült?

Ez a Norbi megőrült?

Figyelt kérdés
:DDDDD Ma olvastam,hogy update KUTYAKAJÁT!!!!! akar forgalomba hozni .DDDDDD ÁÁÁ én már szóhoz sem jutok:DDDD Mit szóltok hozzá??????????
2011. júl. 21. 12:59
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
47%
k*rva könnyen beszélsz, egyébként nem sajnáltattam magam, ezzel nagyon melléfogtál. De mondtam zavarsz és ezért befejeztem.
2011. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
47%

"Azért létezik, hogy minket szolgáljon, hogy nekünk jobb legyen."


Nem értem mi ezzel a mondattal a bajotok?! Tényleg ezért létezik. A kutya teljes evolúciója erről szólt és ma is erről szól. Egy érdekkapcsolat, amiben mindkét fél azt nyújtja, amire a másiknak szüksége van. A kutya legalábbis biztosan, az emberekről ez már ritkábban mondható el sajnos.

2011. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Húú de elmentetek a témától!! És kérdéstől.............
2011. júl. 21. 17:54
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
Bocs! :) Norbi tényleg nevetséges, én véletlenül sem veszek semmit, amin a neve szerepel!
2011. júl. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha észrevetted a az elköltözős szöveget nem én írtam.....


Az adott mondattal meg az a bajom, hogy ezt lehet mondani egy gépre, de nem egy élőlényre. Részemről ennyi. Aki másképp gondolja azt úgyse lehet meggyőzni az ellenkezőjéről... ennyi.

2011. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

ha zavar,ne olvasd.



Én se veszem meg a cuccait,de a diéta szerint étkezek,sajna látom sokan nem értik hogy ezt hogyan lehet...a tudatlanok miért okoskodnak?

2011. júl. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!