Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a Norbi megőrült?

Ez a Norbi megőrült?

Figyelt kérdés
:DDDDD Ma olvastam,hogy update KUTYAKAJÁT!!!!! akar forgalomba hozni .DDDDDD ÁÁÁ én már szóhoz sem jutok:DDDD Mit szóltok hozzá??????????
2011. júl. 21. 12:59
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Megmondom nektek őszintén semmi de semmi bajom nem lenne vele,mert az végül is jó,hogy mozgásra veszi rá az embereket,na de,h.már ő Istent is játszik. Cukorbetegek,rákbetegek és most már az állatok is csak azt egyék ami ő "kifejleszt". És sokan ugranak ezekre az agyon műanyagozott termékekre amiknek 10-15éven belül súlyos következményei lehetnek!!!
2011. júl. 21. 16:10
 32/46 anonim ***** válasza:
50%
16:07: Ez van egy undorító sz4r vagyok... hol laksz te? Minek tartasz kutyát? Majd ha lejössz oda ahol attól kell rettegned, hogy mikor tör be a kisebbség a házadba majd átértékeled a kutyádat! Na idefigyelj, attól, hogy ezt hangoztatod, le merem fogadni én tartom jobban a kutyámat, nem te... de ha adsz példát ami alátámasztja, hogy igazán embernek/emberinek/veled egyszintűnek tartod a saját kutyádat akkor elfogadom ezt a hozzáállást...
2011. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

Te döntésed hogy ott laksz.

erröl én nem tehetek és a kutyád sem.

nem ettöl függ h mennyire veszed emberszámba a kutyát.ezek szerint a melos se ember?végezze a dolgát???

Norbis kaja:nem eszem az ő kajáit,hanem én csinálom,magam főzök...igy nem mükaját eszek:))

2011. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
50%

Egyáltalán nem az én döntésem hol lakok... örülök, hogy ennyi pénzből egyáltalán élni tudok! Bár igen az én hibám mert nem vagyok hajlandó egy érdekkapcsolatba belemenni, csak azért, hogy jobban éljek.

Dehogynem ember, a melós ember is... de rühellem az ilyen álszent kislányokat mint ti vagytok akik itt adják magukat, hogy kutya így kutya úgy, azt közbe még annyira se becsülitek a valóságba mint én, ÉN AKI KUTYÁNAK? ÁLLATNAK tekintem őket.

2011. júl. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%

16.12: én a házam védelmére riraztót használok. Kisebbség az ország egész területén van....

Ezen kívül én a kutyáimmal olyan kapcsolatban élek, amiben ôk kutyák, én ember, de nem egy alá és fölérendeltségi viszonyt kialakítva, tehát nem azért vannak h engem szolgáljanak, hanem egy kooperációt kialakítva élünk úgy, h az nekik is "megérje" és nekem is. Lehet h nem tudsz jól fogalmazni....de az én olvasatomban a "kutya azért van h az embert szolgálja, h ôrizze a házat és játszon a gyerekkel" egy igen fellengzôs, felsôbbrendûségtôl elszállott gondolkodásmódot tükröz számomra. Én nem így élek a kutyáimmal. Nem aludhatnak az ágyamban, nem ehetnek a tányéromból, de mind szociális, mind fizikai és mind szellemi szükségleteik ki vannak elégítve, ezen kívül utazáskor ugyanakkora figyelmet fordítok az ô biztonságukra mint a gyerekemére, minôségi tápot kapnak, illetve az életkoruknak megfelelô vitaminokat stb. Ennek is köszönhetô, h szeretnek együttmûködni, dolgozni velem. És én meg azt az élményt kapom a velük lévô munka során amit elvárok. De ez a munka nem szolga-gazda viszonyon alapul.

2011. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
50%
"de mind szociális, mind fizikai és mind szellemi szükségleteik ki vannak elégítve, ezen kívül utazáskor ugyanakkora figyelmet fordítok az ô biztonságukra mint a gyerekemére" kérdem én melyik állattartó nem próbálja ezt megtenni? Melyik kutyatartó nem biztosítja mindezt nekik? De akkor is tudnia kell, ki a főnök, a falkavezér, aki én vagyok nem ő. És ezt ő jól tudja is, szeret imád, pont ahogyan én. De nem fogom beengedni a házba, nem fogom megengedni nekem, hogy szabadon rohangáljon ott ahol akar, vagyis korlátozom a szabadságát. Ha már ezt korlátozom nem nevezhetem nem szolga-gazda viszonynak. Ha tehetné tuti nem ilyen környéken akarna élni, de mivel az én kutyám ezért kénytelen, szóval nem mondhatom, hogy embernek tekintem, hiszen kiskorában elráncigáltam az anyjától, és kényszerítettem az ittlétére.
2011. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

Ebbôl a válaszodból még nem ez a hozzáállás tükrözôdött:


"ez nem ember, hanem KUTYA! Egy retkes KUTYA! Érted, kint alszik télen nyáron, az a dolga, hogy a házat őrizze és játsszon a gyerekekkel... egy állat! Nem ember, ÁLLAT! Azért létezik, hogy minket szolgáljon, hogy nekünk jobb legyen."


Ha mégsem így gondolod, akkor tanulj meg árnyaltabban fogalmazni (már elsôre is)

Peace!

2011. júl. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
50%
Nem érted... és ne akard bemagyarázni, hogy én nem értem. Igen az a dolga, hogy szolgáljon, mert kutya! Mert én vagyok a gazdája mert egy KUTYA! De ha elmegyek valahova az az első, hogy róla gondoskodom, figyelek, hogy jól érezze magát, hogy meglegyen neki minden ami kell... ettől függetlenül kutya b+meg!
2011. júl. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Ja és ha árnyaltabban fogalmazok akkor meg lehet pont te érted de rajtad kívül senki... akkor most döntsem már el, hogy mit, hogy írok le mi? Mindegy befejeztem, a kutya továbbra is kutya marad, nem lehet embernek tekinteni, illetve lehet, de ez álszentség. Mindig is ő az akinek szolgálnia kell minket, ha épp nem házőrzésre akkor azért mert magányosak vagyunk vagy mert a gyerekeink kutyát akartak.
2011. júl. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Keress máshol munkát,költözz el,és ennyi,nem kell az önsajnálat.
2011. júl. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!