Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mennyi esély van...

Szerintetek mennyi esély van arra hogy találok neki normális, szerető Gazdit?

Figyelt kérdés
Sziasztok!az a problémám hogy van egy puli nőstényem, amit találtam, és örökbefogadtam.De akkor még nem tudtam hogy fél a viharban, és a tüzijátéktól, és olyankor tiszta idétlen, mindíg be kell engedni.Eddig nem is jelentett Problémát, viszont jön a picibaba, és szeretném elajándékozni...De így is kelhet rendes embernek?Hol van rá lehetőség hogy meghírdessem?
2011. júl. 24. 16:38
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
de amúgy sem arra van szükségem hogy kioktassanak, felneveltem már életemben elég kutyát ahoz hogy tudjam hogy kell megnevelni.ez a kutya talált jószág,most kb 6 éves idegrendszeri problémával, ami nem gyógyítható, nem kezelhető.az érdekel hol találhatok neki olyan ember aki mindezt elnézi neki.
2011. júl. 24. 16:54
 12/50 A kérdező kommentje:
én egy idős ember mellé, esetleg egy gyerektelen párnak gondoltam odaadni, akik elég figyelemmel tudnák illetni nap mint nap.Tapasztalataim szerint nem igazán kedveli a kissebb gyerekeket, viszont a nagyobbakal elvan...gondolom ez is szempont az örökbefogadónak.
2011. júl. 24. 16:56
 13/50 anonim ***** válasza:
46%
A doktor gyógyítást tanult nem kutyakiképzést.
2011. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
Nyilván.de mivel azt tanulta amit, meg tudja állapítani hogy az a jószág beteg-e, vagy csak viselkedési, nevelési problémái vannak.
2011. júl. 24. 17:01
 15/50 A kérdező kommentje:
amikor egy kutya már véresre vakarja a lábát hogy az egyik térből a másikba jusson, és össze vissza hányja magát félelmében arra már ne mondja nekem senki hogy nevelési probléma.
2011. júl. 24. 17:04
 16/50 anonim ***** válasza:

én szeretnék egy pulit de anyukám nem engedi a panelba emg amugy se túl jó kicsi házba

de haveromnak most halt meg a pulija imádja őket megkérdezem tőle nem e kellene neki

esetleg meg tudod mondani hol laksz mert szempont h meddig kell érte menni

amugy gratulálok a kisgyerekhez:D

(100%ra nem igérem h kell neki de megkérdem)

2011. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:

Mi is szeretnénk gyereket, és van kutyánk is velünk alszik egy ágyban a kezdetektől fogva! Baj lesz , ha jön a baba tudom, de eszem ágában nem lenne emiatt megválni tőle! Majd megoldom valahogy!

Ne add oda, szegényke így is sokat szenvedhetett előtte, most végre van aki szereti! alakíts ki neki egy kis fekhelyet az előszobában, ami mindig ugyan azon a helyen van! Meg fogja szokni. Ha vihar van és fél, adj neki valamilyen juti falatot, rágcsálni valót ott a helyén. Ha ezt teszed akkor ő összeköti a vihart a juti falattal, ami kellemes érzés számára! Ez sok idő és türelem lesz biztosan, de ha több kutyát is felneveltél, akkor tudod, hogy a türelem és a következetesség, az ami fontos! és a szeretet!! Ne add oda!!

2011. júl. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
Dunakeszin Lakom, de nagyon szívesen segítek is mondjuk ha pestre kell vinni, meg persze előtte mindenképp beszélnék a családdal, hogy mennyire vannak felkészülve egy ilyen társra.
2011. júl. 24. 17:09
 19/50 A kérdező kommentje:
eddig próbáltam, én is azt mondtam hogy soha senkinek nem adom.Most is majd megszakad érte a szívem.próbáltam viharban pl a kedvencét adtam neki, és nem fogadta el, még a nevére se hallgat olyankor.olyan mintha nem is ő lenne.Tisztában vagyok azzal is hogy így nehezebb neki új helyet találni, de már nem bírom...Miatta már az egész családdal összevesztem, és elég már....
2011. júl. 24. 17:12
 20/50 anonim ***** válasza:

a barátos vagyok

mikor jön a baba?

amugy mi lenne ha átszoktatnátok a nappaliba? (pl éjszaka ha dörög akkor nyissátok ki az ablakot h féljen) és mennyetek le a nappaliba aludni megy utánatok aztén ha pár napig ott alszotok akkor összeköti a nappalit a jóval ha meg bemegy a hálóba akkor valahogy riasszátok ki onnan mondjuk egy flakonba rakjatok kavicsot azt rázzátok...

2011. júl. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!